Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Staszów

Szamba betonowe Staszów

Szukasz najlepszego szamba na Twoją posesję? W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz rozwiązanie, które zapewni komfort wszystkim domownikom. Asortyment obejmuje różnego rodzaju konstrukcje, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów.

Nasz asortyment obejmuje tylko najwyższej jakości betonowe szamba. Ponadto posiadamy własną linię produkcyjną, a każde zadanie odbywa się pod okiem doświadczonych ekspertów. Ich szczegółowa wiedza pozwala nam tworzyć konstrukcje idealnie dopasowane do preferencji klientów. W ten sposób możesz dokonać udanego wyboru.

Zanim zdecydujesz się inwestycję, dokładnie porównaj parametry techniczne szamb i na tej podstawie oceń, które z nich sprawdzi się w Twoich rękach. Zwróć uwagę, że zawsze możesz liczyć na specjalistyczne wsparcie naszych ekspertów. Dzięki temu otrzymasz wiele cennych wskazówek. Wszystko to sprawia, że usługa Szamba Staszów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wymagających klientów.

 

Jak wybrać właściwą pojemność zbiornika?

Przed wyborem zbiornika na nieczystości musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Jednym z najważniejszych kryteriów jest pojemność szamba. Zużycie ścieków najczęściej stanowi ok. 95% zużywanej wody. Z kolei jeden z domowników  wykorzystuje zazwyczaj od 150 do 200 litrów wody w ciągu dnia.

Dzięki tym informacjom możesz wykonać kilka prostych obliczeń np. dla czteroosobowego gospodarstwa przy wywozie nieczystości raz na 2 tygodnie. Wystarczy, że pomnożysz 175 litrów (średnie zużycie dla jednej osoby) x 4 mieszkańców x 14 dni. Otrzymany wynik to 9,8 m3. Musisz zwrócić uwagę, że pojemność użytkowa zbiornika dotyczy przestrzeni znajdującej się pod punktem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Wybór szamba obejmuje wiele niuansów technicznych, dlatego gwarantujemy fachowe doradztwo. W dodatku dostarczymy zbiornik na posesję, a także wykonamy profesjonalny montaż. Pamiętaj, że zawsze korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, co przekłada się na wieloletnią trwałość naszych konstrukcji.

 

Szamba Staszów – budowa zbiorników na ścieki

Bardzo ważnym czynnikiem jest również budowa zbiorników na nieczystości. Nasza oferta obejmuje zarówno konstrukcje jednokomorowe, jak i dwukomorowe. Te pierwsze sprawdzą się znakomicie na wielu posesjach i stanowią standardową opcję. Natomiast konstrukcje dwukomorowe znajdą zastosowanie, gdy jest możliwość legalnego doprowadzenia wody do gleby przy pomocy systemu drenażu.

Zwróć uwagę, że dwukomorowe szamba mają przegrodę przelewową, która oddziela tzw. grube ścieki od tych płynnych. Najczęściej element ten montowany jest w połowie lub 2/3 długości zbiornika. W dodatku takie szamba mają dwa rewizyjne kominy, więc dostęp nie sprawia problemów.

Jeśli chcesz wybrać konstrukcję idealnie dopasowaną do własnych potrzeb, zapytaj o szczegóły naszych ekspertów. Bardzo często montujemy szamba w Staszowie i okolicznych miejscowościach. Ponadto nasze usługi są chętnie polecane. To świetne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów.

Napisz do nas