Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Łęczyca

Szamba betonowe Łęczyca

Wybór idealnie dopasowanego szamba ma kluczowe znaczenie dla komfortu domowników. Dlatego przygotowaliśmy bogatą i zróżnicowaną ofertę, w której każdy znajdzie propozycję dla siebie. Zapoznaj się z pełnym asortymentem, a z łatwością znajdziesz rozwiązanie, które wpisze się w zakres Twoich oczekiwań.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości szamba betonowe. Jest to zasługa wiedzy technologicznej oraz wieloletniego doświadczenia. Ponadto nasza firma wyróżnia się własną linią produkcyjną. Dzięki temu zaufało nam tak wielu klientów.

Przed dokonaniem inwestycji musisz upewnić się, jak wybrać odpowiednie szambo. Wystarczy, że przeanalizujesz kilka ważnych parametrów, a zbiornik przez długie lata zapewni funkcjonalność na najwyższym poziomie. Wszystko to sprawia, że z naszych usług korzysta tak wielu klientów.

Pojemność szamba – jak dokonać wyboru?

Aby wybrać zbiornik idealnie dopasowany do osobistych potrzeb, musisz dokładnie przeanalizować parametry techniczne. Najważniejszym aspektem jest pojemność szamba, która powinna być dopasowana do liczby mieszkańców. Wystarczy skorzystać z prostego rachunku. Weź pod uwagę, że liczba powstających ścieków powinna odpowiadać ok. 95% zużywanej wody. Natomiast średnie zużycie na osobę wynosi od 150 do 200 litrów.

Można przyjąć, że wywóz ścieków następuje raz na 2 tygodnie. Ponadto bierzemy pod uwagę czteroosobową rodzinę. Teraz pomnóż 175 l (zakładane zużycie) x 4 osoby x 14 dni = 9800 litrów. Dzięki temu wiesz, jaki zbiornik kupić. Zwróć uwagę, że dostępna do wykorzystania jest jedynie część czynna (użytkowa) szamba. To przestrzeń pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

W naszej ofercie znajdziesz zbiorniki o różnej pojemności. Dzięki temu możesz wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb domowników. Ponadto oferujemy transport oraz fachowy montaż szamba. To świetna propozycja dla wymagających klientów, którzy zawsze szukają sprawdzonych rozwiązań.

Szamba Łęczyca – zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe

W asortymencie znajdziesz zarówno jedno-, jak i dwukomorowe szamba. Które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej? Do najczęściej wybieranych należy ta pierwsza opcja. Natomiast dwukomorowe szambo znajdzie zastosowanie, jeśli możesz legalnie doprowadzić wodę do gleby przez drenaż.

Szambo dwukomorowe charakteryzuje się budową, która obejmuje przegrodę przelewową. Ta zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i powoduje, że ścieki płynne trafiają do komory drugiej. Konstrukcję montuje się w połowie bądź 2/3 długości zbiornika.  Warto dodać, że zbiorniki mają dwa kominy rewizyjne, co pozwala na wygodny dostęp.

Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej, możesz liczyć na fachowe wsparcie naszych ekspertów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nimi, aby uzyskać praktyczne wskazówki. Pomogliśmy już wielu mieszkańcom Łęczycy, którzy tak chętnie korzystają z naszych usług. Ponadto potrafimy świetnie dopasować ofertę do wymagań klienta. Z naszą pomocą na pewno dokonasz udanego wyboru.

Napisz do nas