Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Konstantynów Łódzki

Szamba betonowe Konstantynów Łódzki

Szukasz idealnie dopasowanego zbiornika na ścieki? Jesteś w dobrym miejscu. W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz rozwiązanie świetnie dopasowane do Twojego gospodarstwa domowego. Nasz profesjonalizm potwierdzają opinie wielu zadowolonych klientów.

W szerokiej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości szamba betonowe. Ponadto dysponujemy nowoczesną linią produkcyjną i współpracujemy z doświadczonymi ekspertami o bogatej wiedzy technologicznej. Wszystko to sprawia, że możemy zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb wymagających inwestorów.

Przed zakupem zbiornika na ścieki dokładnie zapoznaj się z ofertą i sprawdź, które szambo będzie najlepsze. W dodatku możesz liczyć na pomoc ze strony naszych specjalistów, którzy udzielą Ci cennych wskazówek. Z nami na pewno wybierzesz najlepszy zbiornik na ścieki.

Jak wybrać zbiornik o odpowiedniej pojemności?

Pojemność zbiornika to jeden z kluczowych parametrów, na który musisz zwrócić uwagę podczas zakupów. Nasza oferta obejmuje zbiorniki idealnie dopasowane do wymagań wielu klientów, więc na pewno znajdziesz propozycję, która zapewni funkcjonalne działanie na Twojej posesji.

Pamiętaj, że ilość ścieków w ok. 95% odpowiada ilości zużywanej wody. Z kolei dzienne zużycie na jednego mieszkańca wynosi ok. 150-200 litrów wody. Obliczenie pojemności zbiornika jest bardzo proste i ogranicza się do jednego rachunku. Musimy tylko wziąć pod uwagę liczbę domowników (np. 4 osoby) oraz częstotliwość wywozu szamba (np. co 2 tygodnie).

Teraz wystarczy pomnożyć 175 l (średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni. Otrzymasz wynik to 9800 m3. Na tym jednak nie koniec, gdyż musisz pamiętać, że masz do wykorzystania jedynie pojemność użytkową zbiornika. Dotyczy ona przestrzeni, która znajduje się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

W razie potrzeby możesz zapytać naszych ekspertów o wszystkie niuanse techniczne. Ponadto gwarantujemy transport szamba oraz profesjonalną instalację na posesji. To kolejne atuty, które sprawiają, że nasza oferta cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Szamba Konstantynów Łódzki – zbiorniki jedno- i dwukomorowe

Bardzo istotnym kryterium przy wyborze szamba jest jego konstrukcja. W ofercie znajdziesz zarówno jedno-, jak i dwukomorowe zbiorniki. Jak dokonać udanej inwestycji? Otóż najczęściej idealnym wyborem będzie ta pierwsza opcja. Natomiast wybór drugiej sprawdzi się, jeśli masz możliwość legalnego odprowadzania wody ze zbiornika do gleby poprzez drenaż.

Ponadto dwukomorowe szambo ma przegrodę przelewową. Jest to konstrukcja, która zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i umożliwia przedostawanie się ścieków płynnych do komory drugiej. W dodatku szambo dwukomorowe ma dwa kominy rewizyjne, dzięki czemu możliwy jest prosty dostęp.

Nasi eksperci na pewno doradzą Ci, jak wybrać idealnie dopasowany zbiornik na ścieki. Wielokrotnie instalowaliśmy szamba na terenie Konstantynowa Łódzkiego i okolic. Teraz możesz dołączyć do wielu zadowolonych klientów.

Napisz do nas