Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Przed zakupem szamba betonowego musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. W naszej ofercie znajdziesz zbiorniki o zróżnicowanych parametrach technicznych, dzięki czemu na pewno sięgniesz po propozycję idealną na Twoją posesję. Sprawdź, jak wiele możemy Ci zaproponować.

Wprowadziliśmy do asortymentu szamba betonowe pierwszorzędnej jakości. To zasługa naszych ekspertów, którzy w codziennej pracy wykorzystują szczegółową wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną. Wszystko to sprawia, że możemy zaproponować klientom najlepsze rozwiązania na rynku.

Na usługę szamba Nowy Dwór Mazowiecki zdecydowało się już wielu zadowolonych klientów i teraz możesz do nich dołączyć. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi ekspertami, którzy udzielą Ci niezbędnych informacji.

Jak wybrać pojemność zbiornika na ścieki?

Do najważniejszych parametrów technicznych należy pojemność zbiornika. Jest to wartość, która powinna być dopasowana do ilości nieczystości emitowanych przez gospodarstwo domowe. Ta z kolei w 95% odzwierciedla poziom zużycia wody. Zwróć uwagę, że jedna osoba wykorzystuje średnio od 150 do 200 litrów wody w ciągu dnia. Na podstawie tych danych wystarczy wykonać prosty rachunek, aby określić pojemność zbiornika. Poniższy przykład dotyczy czteroosobowego gospodarstwa domowego i wywozu szamba raz na 2 tygodnie.

Na początku pomnóż 175 litrów (średnie zużycie) x 4 domowników x 14 dni. Otrzymany wynik to 9800 litrów. To jeszcze nie wszystko. Otóż musisz wziąć pod uwagę, że przestrzeń na nieczystości znajduje się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej. Dlatego podstawowym parametrem przy wyborze szamba powinna być pojemność użytkowa (czynna) zbiornika.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą zbiorników, ale również ich profesjonalnym transportem na posesję. Ponadto nasi specjaliści perfekcyjnie zainstalują szambo. Dzięki temu uzyskasz pewność, że konstrukcja przez długie lata spełni swoją funkcję.

Szamba Nowy Dwór Mazowiecki – budowa zbiornika

Przed dokonaniem wyboru zwróć uwagę na budowę zbiornika. Wprowadziliśmy do oferty jednokomorowe oraz dwukomorowe konstrukcje. Która opcja okaże się najlepsza? Otóż najczęściej klienci sięgają po ten pierwszy wariant. Z kolei konstrukcja z dwoma komorami sprawdzi się bardzo dobrze, jeśli będzie możliwość legalnego odprowadzania części wody przez tzw. drenaż do gleby.

Dwukomorowe szambo ma dwa kominy rewizyjne, co znacznie ułatwia dostęp. Ponadto charakteryzuje się przegrodą przepływową. Jak sama nazwa mówi, element ten oddziela tzw. ścieki grube od płynnych. Zazwyczaj montuje się go w połowie lub 2/3 długości zbiornika.

Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony naszych ekspertów. Specjaliści pomogą Ci wybrać zbiornik, który idealnie sprawdzi się na Twojej posesji. Wielokrotnie instalowaliśmy już szamba w Nowym Dworze Mazowieckim oraz okolicznych miejscowościach, a klienci doceniają naszą pracę w wielu pozytywnych opiniach.

Napisz do nas