Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Brzeziny

Szamba betonowe Brzeziny

Chcesz zainwestować w szambo o budowie idealnie dopasowanej do własnych potrzeb? Jesteś w dobrym miejscu. Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty, a na pewno dokonasz udanej inwestycji.

Wprowadziliśmy na rynek szamba betonowe bardzo wysokiej jakości, które zapewnią funkcjonalność na długie lata. W dodatku mamy własną linię produkcyjną. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierasz sprawdzone rozwiązanie. To sprawia, że zaufało nam bardzo wielu klientów.

Zanim dokonasz wyboru, dobrze zapoznaj się z ofertą i zdecyduj, które szambo będzie najlepszym wyborem. Przygotowaliśmy bardzo wiele propozycji, więc na pewno znajdziesz najlepszą opcję dla siebie.

Szamba – najważniejsze parametry

Przed dokonaniem inwestycji musisz pamiętać o kilku ważnych aspektach. Bardzo ważnym elementem specyfikacji jest pojemność zbiornika. Ten parametr musisz dopasować do liczby mieszkańców w domu. Nasz asortyment obejmuje szamba, które sprawdzają się przy wielu posesjach, więc na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie.

Jak wybrać zbiornik o odpowiedniej pojemności? Wystarczy rzucić okiem na kilka liczb. Ilość powstających ścieków zazwyczaj odpowiada ok. 95% zużywanej wody. Według szacunków każdy z domowników zużywa ok. 150-200 litrów wody w ciągu dnia. Załóżmy, że ścieki wywożone są co 2 tygodnie.

Teraz wystarczy skorzystać z prostego wzoru: 200 litrów x 4 osoby x 14 dni = 11200 litrów . W naszym sklepie z powodzeniem znajdziesz zbiornik idealnie dopasowany do potrzeb czteroosobowej rodziny.

Warto pamiętać, że możesz wykorzystać jedynie część szamba, która znajduje się pod miejscem wprowadzenia rury kanalizacyjnej. Chodzi tu o tzw. pojemność czynną lub użytkową.

Ponadto oferujemy transport oraz fachowy montaż szamb. Wystarczy skontaktować się z naszymi ekspertami, złożyć zamówienie i ustalić wszystkie szczegóły. Doskonale rozumiemy potrzeby klientów, dlatego zawsze zapewniamy im usługi pierwszorzędnej jakości.

Szamba Brzeziny – zbiorniki jedno- i dwukomorowe

Proponujemy klientom wysokiej jakości zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe. Jak wybrać idealne rozwiązanie? Najczęściej najlepszym wyborem są te pierwsze szamba. Z kolei dwukomorowe sprawdzają się bardzo dobrze, gdy istnieje opcja legalnego odprowadzenia wody do gleby poprzez drenaż.

Cechą charakterystyczną dwukomorowego szamba jest obecność przegrody przelewowej, która zatrzymuje ścieki grube w komorze pierwszej. Natomiast ścieki płynne przedostają się do drugiej. Przegroda jest montowana w połowie lub 2/3 długości szamba. Ponadto dwukomorowe szambo jest wyposażone w dwa kominy rewizyjne, które umożliwiają dostać się do każdej z komór.

Nasza firma oferuje fachowe doradztwo przy wyborze. Dzięki temu uzyskasz pewność, że sięgniesz po najlepiej dopasowany zbiornik. Koniecznie skontaktuj się z naszymi eksperami i sprawdź, jak wiele możemy Ci zaproponować. Świadczymy usługi na terenie Brzezin i okolic. Złóż zamówienie, a przywieziemy i zainstalujemy zbiornik. To świetna propozycja dla wymagających klientów.

Napisz do nas