Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Maków Mazowiecki

Szamba betonowe Maków Mazowiecki

Szukasz zbiornika na ścieki, który idealnie sprawdzi się na Twojej posesji? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz tu szamba o różnych parametrach technicznych, dzięki czemu na pewno sięgniesz po propozycję dopasowaną do osobistych oczekiwań. Dowiedz się więcej i wybieraj spośród najlepszych rozwiązań na rynku.

W asortymencie znajdziesz wyłącznie solidnie wykonane oraz szczelne szamba betonowe. To zasługa szczegółowej wiedzy naszych ekspertów. W dodatku dysponujemy własną linią produkcyjną, co pozwala nam dopasować ofertę do gustu najbardziej wymagających klientów.

Wszystko to sprawia, że usługę szamba Maków Mazowiecki wybiera tak wiele osób. Jeśli chcesz sięgnąć po wysokiej klasy zbiornik, który perfekcyjnie sprawdzi się na Twojej posesji, nasza propozycja będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Wybierz szambo o idealnej pojemności

Przy zakupie zbiornika na nieczystości musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów technicznych. Przede wszystkim liczy się pojemność, która powinna być dostosowana do ilości ścieków, jakie wytwarzane są przez dane gospodarstwo domowe. Warto podkreślić, że tę wartość w 95% odzwierciedla zużycie wody, a to z kolei wynosi 150-200 litrów dziennie na jednego mieszkańca.

Na podstawie powyższych szczegółów możesz szybko obliczyć ilość ścieków, które znajdą się w zbiorniku. Dla przykładu weźmy pod uwagę czteroosobowe gospodarstwo domowe oraz wywóz szamba raz na 2 tygodnie. Pomnóż 175 litrów x 4 domowników x 14 dni. Otrzymasz wynik 9800 litrów. Jednak musisz pamiętać, że możliwa do wykorzystania jest tylko pojemność użytkowa (czynna) szamba. Mowa więc o przestrzeni pod miejscem, gdzie wprowadza się rurę kanalizacyjną.

Oferujemy szamba o różnej pojemności, dzięki czemu na pewno dokonasz udanej inwestycji. W dodatku zapewniamy transport oraz montaż zbiornika na Twojej posesji. Jeżeli cenisz wygodę, te usługi na pewno wpiszą się w zakres Twoich potrzeb.

Szamba Maków Mazowiecki – budowa zbiorników na ścieki

Do bardzo ważnych kryteriów zakupowych należy również budowa szamba. W ofercie znajdziesz zarówno jedno-, jak i dwukomorowe konstrukcje. Które rozwiązanie okaże się lepsze? Najczęściej idealnym wyborem jest ten pierwszy wariant. Z kolei druga opcja sprawdzi się, jeśli inwestor jest w stanie w legalny sposób doprowadzić część wody do gleby poprzez drenaż.

Warto dodać, że konstrukcja szamba dwukomorowego obejmuje przegrodę przelewową, która oddziela nieczystości płynne od tzw. grubych ścieków. Ta montowana jest w połowie lub 2/3 długości zbiornika. Do ważnych elementów należą również dwa kominy rewizyjne, które pozwalają na łatwy dostęp.

Pamiętaj, że decydując się na zakup szamba z naszej oferty, możesz liczyć na bardzo szeroki wybór. Ponadto gwarantujemy profesjonalne doradztwo. Eksperci podpowiedzą, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej na Twojej posesji, dzięki czemu wybierzesz konstrukcję na długie lata. Przekonało się o tym wielu klientów w Makowie Mazowieckim oraz okolicznych miejscowościach.

Napisz do nas