Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Pabianice

Szamba betonowe Pabianice

O wyborze zbiornika na ścieki nigdy nie powinien decydować przypadek, lecz szczegółowa analiza właściwości technicznych. W naszej ofercie znajdziesz szamba o przeróżnych parametrach, dzięki czemu na pewno dokonasz udanego wyboru. Poznaj szczegółowe informacje i sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

W asortymencie znajdziesz solidnie wykonane szamba betonowe. Nasi eksperci do perfekcji opanowali zagadnienia technologiczne i wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem. Ponadto mamy własną linię produkcyjną. Dzięki temu możemy wzbogacić ofertę w zbiorniki pierwszorzędnej jakości. Zaufało nam wielu klientów.

Zanim dokonasz wyboru, upewnij się, jakie szambo będzie najlepszym rozwiązaniem. W naszej ofercie bez trudu znajdziesz propozycję, która wpisze się w zakres Twoich potrzeb.

Jak wybrać pojemność szamba?

Pojemność szamba należy do najważniejszych parametrów technicznych i zależna jest od ilości wytwarzanych ścieków oraz liczby mieszkańców. Nasza oferta obejmuje zbiorniki, które sprawdzają się  przy różnych posesjach. Aby znaleźć najlepsze rozwiązanie, wykonaj proste obliczenie. Według szacunków jeden mieszkaniec zużywa ok. 150-200 litrów wody w ciągu dnia. Teraz wystarczy pomnożyć kilka wartości, aby otrzymać ilość powstających ścieków.

Załóżmy, że średnie zużycie domownika w czteroosobowej rodzinie wynosi 175 litrów, a ścieki wywozi się raz na 2 tygodnie. Zatem: 175 l x 4 osoby x 14 dni = 9800 litrów. Musisz pamiętać, że masz do wykorzystania jedynie użytkową część szamba. Jest to przestrzeń, która znajduje się pod miejscem wprowadzenia rury kanalizacyjnej. Wówczas mowa właśnie o pojemności użytkowej lub czynnej.

Nasza oferta obejmuje nie tylko sprzedaż zbiorników, ale również ich transport oraz profesjonalny montaż. Wystarczy, że skontaktujesz się z ekspertami i złożysz zamówienie, a oni zadbają o każdy, nawet najmniejszy detal. Jest to świetna propozycja dla wymagających klientów, którzy za każdym razem stawiają na sprawdzone propozycje.

Szamba Pabianice – zbiorniki jedno- i dwukomorowe

Proponujemy zbiorniki jedno- i dwukomorowe. Jak wybrać idealne rozwiązanie? Otóż najczęściej klienci sięgają po ten pierwszy wariant. Natomiast szambo dwukomorowe będzie dobrym wyborem, jeżeli istnieje opcja legalnego odprowadzenia wody do gleby przez drenaż.

Szambo dwukomorowe jest wyposażone w przegrodę przelewową, która zatrzymuje ścieki grube w pierwszej komorze. Ponadto umożliwia przedostawanie się ścieków płynnych do komory drugiej. Taką konstrukcję montuje się najczęściej w połowie zbiornika lub 2/3 jego długości. W dodatku szambo dwukomorowe ma dwa kominy rewizyjne, co pozwala dostać się do komór.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, możesz liczyć na rzetelne wsparcie ze strony naszych ekspertów. Wystarczy z nimi porozmawiać i zapytać o wszystkie szczegóły. Na pewno otrzymasz cenne wskazówki. Pomogliśmy już wielu zadowolonych klientów w Pabianicach i okolicznych miejscowościach. Dołącz do nich i wybierz zbiornik dopasowany do Twoich potrzeb.

Napisz do nas