Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Szadek

Szamba betonowe Szadek

Szczelne szambo o odpowiednich parametrach technicznych pozwoli Ci rozwiązać problem ze ściekami. Jeżeli chcesz zainwestować w wysokiej klasy zbiornik, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. W szerokim asortymencie z pewnością znajdziesz propozycję dopasowaną do własnych potrzeb.

Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci o szerokiej wiedzy technologicznej. Ponadto posiadamy własną linię produkcyjną. Wszystko to sprawia, że możemy zaproponować wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które idealnie wpisują się w potrzeby klientów.

Przed dokonaniem zakupu upewnij się, który zbiornik na ścieki będzie najlepszy. Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z naszymi ekspertami, aby uzyskać cenne wskazówki. Dzięki temu z powodzeniem dokonasz udanej inwestycji. Na usługę szamba Szadek zdecydowało się już wielu zadowolonych klientów.

Jak wybrać odpowiednią pojemność szamba?

Pojemność zbiornika na ścieki stanowi bardzo istotny parametr. Jak wybrać odpowiednie rozwiązanie? Przede wszystkim należy sięgnąć po zbiornik dopasowany do ilości ścieków, które powstają w gospodarstwie domowym. Pamiętaj, że wartość ta w ok. 95% pokrywa się ze zużyciem wody. Ponadto jeden domownik może zużywać od 150 do 200 litrów wody dziennie.

Dla przykładu weźmy pod uwagę czteroosobową rodzinę oraz wywóz szamba raz na 2 tygodnie. Wystarczy skorzystać z prostego wzoru. 175 l (średnie zużycie na osobę) x 4 osoby x 14 dni = 9800 m3. Na tym nie koniec. Musisz zwrócić uwagę, że możliwa do wykorzystania jest wyłącznie użytkowa część szamba, zwana również czynną. Znajduje się ona pod miejscem, w którym wprowadza się rurę kanalizacyjną.

Nasz asortyment obejmuje zbiorniki o różnych pojemnościach. Dzięki temu możesz znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do osobistych potrzeb. Pamiętaj, że gwarantujemy transport oraz specjalistyczny montaż szamba. Wystarczy skorzystać z oferty, a specjaliści zadbają o każdy, nawet ten najmniejszy detal. To świetna wiadomość dla wymagających.

Szamba Szadek – budowa zbiornika

Przed zakupem zbiornika na ścieki musisz również zwrócić uwagę na jego budowę. Nasza oferta obejmuje konstrukcje jedno- oraz dwukomorowe. Jak wybrać optymalne rozwiązanie? Otóż najczęściej dobrym wyborem będzie ta pierwsza opcja. Jednak szambo z dwoma komorami znajdzie zastosowanie, jeżeli możesz doprowadzić wodę do gleby poprzez drenaż.

Ponadto dwukomorowe zbiorniki charakteryzują się inną budową. Są wyposażone w przegrodę przelewową. Ten element instaluje się zazwyczaj w połowie długości zbiornika lub 2/3. Dzięki niemu grube ścieki pozostają w pierwszej komorze, natomiast płynne nieczystości przedostają się do drugiej. Ponadto tego typu szamba są wyposażone w dwa kominy rewizyjne, co bardzo ułatwia dostęp.

Przy zakupie szamba możesz liczyć na wsparcie naszych doświadczonych specjalistów, którzy udzielą Ci niezbędnych porad i pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jeżeli zależy Ci na komforcie we własnym gospodarstwie domowym, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie. Zaufało nam wielu zadowolonych klientów.

Napisz do nas