Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Ciechanów

Szamba betonowe Ciechanów

Szukasz zbiornika na ścieki, który idealnie wpisze się w zakres Twoich potrzeb? Proponujemy wiele rozwiązań, które zagwarantują prawidłowe funkcjonowanie Twojego systemu kanalizacyjnego i zapewnią komfort w gospodarstwie domowym. Z naszymi wskazówkami z powodzeniem wybierzesz idealne rozwiązanie.

Przygotowaliśmy ofertę, która obejmuje szeroki wybór najlepszej jakości szamb betonowych. Dzięki doświadczeniu i zaawansowanej wiedzy technologicznej naszych specjalistów, wprowadziliśmy na rynek niezawodne oraz trwałe konstrukcje, które cieszą się uznaniem wśród klientów. Kolejną zaletą jest własna linia produkcyjna, co pozwala na bieżąco poszerzać ofertę.

Zanim dokonasz zakupu, zastanów się, jakie szambo będzie dla Ciebie najlepsze. W razie potrzeby zawsze możesz liczyć na cenne wskazówki naszych ekspertów. Na usługę szamba Ciechanów zdecydowało się już wielu zadowolonych klientów i teraz możesz do nich dołączyć.

Jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika?

Jeśli szukasz idealnego zbiornika na ścieki, weź pod uwagę kilka kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest pojemność, która powinna być dopasowana do liczby mieszkańców w gospodarstwie domowych oraz ilości generowanych ścieków. Warto nadmienić, że średnie zużycie wody przez jedną osobę wynosi 150-200 litrów.

Wystarczy, że skorzystasz z prostego wzoru, biorąc pod uwagę 4-osobowe gospodarstwo domowe oraz wywóz nieczystości raz na dwa tygodnie. Pomnóż 175 litrów (średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni. Uzyskasz wynik 9800 litrów. To jeszcze nie wszystko. Musisz wziąć pod uwagę, że możesz wykorzystać jedynie pojemność użytkową zbiornika. Mowa tu o przestrzeni znajdującej się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

W naszym asortymencie znajdziesz zbiorniki o różnej pojemności, więc na pewno wybierzesz optymalne rozwiązanie. Ponadto świadczymy usługę transportu oraz fachowe podejście, zdecydowanie warto skontaktować się z naszymi ekspertami. Wówczas otrzymasz propozycję idealnie dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Szamba Ciechanów – budowa zbiornika

Zastanawiasz się nad wyborem szamba o odpowiedniej konstrukcji? Oferujemy jednokomorowe i dwukomorowe szamba. Większość naszych klientów wybiera pierwszą opcję. Jednak jeśli masz możliwość legalnego odprowadzenia części wody do gleby przez tzw. drenaż, dwukomorowa konstrukcja może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Zbiornik dwukomorowy został zaprojektowany, aby oddzielić tzw. grube ścieki od płynnych. Z tym celu w szambie jest zainstalowana przegroda przepływowa, która zazwyczaj znajduje się w połowie lub 2/3 jego długości. Taki zbiornik ma dwa kominy rewizyjne, co umożliwia łatwy dostęp do wnętrza.

Pamiętaj, że  eksperci oferują fachową pomoc w dokonaniu wyboru. Ponadto dostosowujemy ofertę do potrzeb klienta i gwarantujemy indywidualne podejście. Zadzwoń lub napisz do nas, a zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego gospodarstwa domowego. Wszystko to sprawia, że nasze usługi cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem w Ciechanowie i okolicach.

Napisz do nas