Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Przysucha

Szamba betonowe Przysucha

Z pewnością każdy z nas marzy o tym, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi i tam właśnie wybudować dom. Jednak nie każde takie miejsce jest wyposażone w przyłącz do sieci kanalizacyjnej. Niestety, jak pokazuje doświadczenie, wiele domów budowanych stosunkowo daleko od centrum wsi czy miasta, nie może pozwolić sobie na podłączenie do kanalizacji ogólnej. W takiej sytuacji jedynym rozsądnym i dostępnym rozwiązaniem jest zainstalowanie na działce zbiornika bezodpływowego, nazywanego szambem. W naszej firmie znajdziesz rewelacyjnej jakości szamba Przysucha, które wykonywane są z niezwykłą starannością oraz zaangażowaniem przez pracowników. Tworzymy nasze szamba na podstawie obowiązujących obecnie norm. Wszystkie dostępne w ofercie firmy Tomex szamba posiadają certyfikaty, które zapewniają o jakości i trwałości. Ścianki naszych wyrobów mają ok. 10 cm grubości i zalewane są w monolicie, dzięki czemu zbiornik stanowi jedną zwartą całość. Nie ma więc opcji, aby w którymś miejscu doszło do niekontrolowanego przecieku.

Szamba betonowe jednokomorowe i nie tylko!

W naszej firmie produkujemy szamba betonowe Przysucha w wersji jednokomorowej, jak i dwukomorowej. Wiele zależy od tego, czego dokładnie oczekuje klient. Oferujemy zbiorniki jednokomorowe o pojemności 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Jeśli chodzi o zbiorniki dwukomorowe, dostępne są w wersji 8 m3, 10 m3 czy 12 m3. Nasze zbiorniki posiadają dodatkowo kominek o wysokości 50 cm. Całość wykonana z betonu klasy minimum B25. Dodatkowo stosujemy specjalne zbrojenia, które pozwalają na zastosowanie szamba nawet w bardzo trudnym terenie.

Firma Tomex zajmuje się produkcją zbiorników od bardzo dawna. Na swoim koncie posiada mnóstwo opinii zadowolonych klientów, z kolei w ofercie, poza zbiornikami na szambo, widnieją także zbiorniki na deszczówkę, piwnice betonowe i wiele innych.

Zbiorniki na szambo betonowe najwyższej klasy

Nasza szamba Przysucha są w pełni szczelne. Każdy zbiornik jest odpowiednio zabezpieczany masą, która nie przepuszcza wody ani innych cieczy. Produkcja wysokiej jakości zbiorników na ścieki to nasza misja. Wykorzystujemy do tego najnowsze technologie, wiedzę, a ponadto możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje w tym zawodzie, aby zapewniać naszym klientom to, czego oczekują.

Wykonywane z największą starannością szamba posiadają odpowiednie atesty. Ich jakość poddawana jest sprawdzeniu, przez co klienci mogą być pewni tego, co otrzymują. Firma Tomex pochwalić się może niezbędną aprobatą techniczną oraz atestem Państwowego Zakładu Higieny. Naszym atutem jest również ekspresowy dowóz szamba na miejsce.

Jeśli budujesz dom i chcesz jak najszybciej się do niego wprowadzić, koniecznie zdecyduj się na własną kanalizację oraz szambo wpuszczone w ziemię nieopodal Twojego domu. W ten sposób znacznie przyspieszysz termin oddania domu do użytku i wprowadzisz się znacznie szybciej. Sprawdź nasze szamba i ciesz się stosunkowo niską ceną!

Napisz do nas