Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Sochaczew

Szamba betonowe Sochaczew

Kanalizacja coraz częściej pojawia się w polskich gminach, nawet tych małych. Jednak jej rozbudowa trochę trwa i nie zawsze jest w stanie objąć wszystkie gospodarstwa od razu. Zazwyczaj trzeba nieco poczekać, zwłaszcza jeśli dom jest lub będzie usytuowany nieco dalej od centrum. Istnieje też wiele przypadków, w których kanalizacja po prostu nie dotrze do domu. Jeśli Ty, jako inwestor, znajdujesz się w takim położeniu, Twoim jedynym wyjściem jest wykorzystanie zbiornika bezodpływowego na nieczystości ciekłe oraz stałe.

Firma Tomex działa już od dłuższego czasu na rynku. Ma doświadczenie oraz wiele rekomendacji klientów, którzy są zadowoleni z zakupionych szamb betonowych. Zbiorniki betonowe mogą mieć różne zastosowanie, nierzadko zbierają po prostu deszczówkę, którą następnie można wykorzystać do podlewania roślin czy trawnika.

Produkty, które są dziełem rąk pracowników firmy Tomex, to solidne zbiorniki łączące w sobie funkcjonalność, jakościowe komponenty oraz wytrzymałość. Są odporne na uszkodzenia chemiczne oraz mechaniczne. Sprawdzają się nawet w bardzo trudnym terenie.

Jednokomorowe i dwukomorowe zbiorniki na nieczystości

Szamba betonowe Sochaczew od firmy Tomex to jakościowe, solidne i trwałe zbiorniki z betonu klasy B25 oraz stali zbrojeniowej. Dodatek drutów pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszej wytrzymałości. Dzięki temu szamba będą służyć latami i nic się z nimi złego nie stanie.

Warto podkreślić, że nasze szamba Sochaczew smarowane są specjalistyczną masą, która chroni całość przed negatywnym działaniem wody. Komin wraz z pokrywą przyklejane są od góry na kleju odpornym na działanie mrozu i wody. Co ciekawe, dolna część zbiornika oraz boki nie posiadają żadnych łączeń — wylewane są jako monolit i to właśnie takie rozwiązanie pozwala na wydobycie z betonu najlepszych właściwości.

Jako solidna i profesjonalna firma, jesteśmy w stanie dopasować nasze szamba do oczekiwań klientów. Wystarczy, że zadzwonisz do nas w celu złożenia zamówienia i określisz, czego dokładnie potrzebujesz, aby łatwiej było podłączyć Twoją kanalizację do naszego szamba.

Zamów szambo dla siebie już dzisiaj!

W naszej ofercie znajdziesz szamba z jedną komorą oraz dwoma. Pierwszy typ produkujemy w kilku pojemnościach – 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Szamba dwukomorowe występują w pojemnościach 8 m3, 10 m3 i 12 m3.Typ pierwszy zalecany jest w przypadku domów jednorodzinnych o małych powierzchniach lub średnich. Świetnie sprawdza się także w przypadku domków letniskowych. Drugi typ doskonale nadaje się do stosowania w zabudowie wielorodzinnej. Atutem zbiorników z dwoma komorami jest większa pojemność, a co za tym idzie — rzadsza konieczność wypompowywania ścieków.

Gwarantujemy, że nasze zbiorniki to strzał w dziesiątkę. Podczas produkcji stosujemy innowacyjne technologie, a nasi pracownicy poddawani są rzetelnym szkoleniom. Nieustannie podwyższamy swój poziom oraz windujemy jakość. Nasze szamba betonowe z pewnością spełnią Twoje oczekiwania!

Napisz do nas