Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Ostrowiec Świętokrzyski

Szamba betonowe Ostrowiec Świętokrzyski

Chcesz wybrać zbiornik na ścieki, który idealnie sprawdzi się na Twojej posesji? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie. Poznaj kilka cennych wskazówek i sprawdź, jak wiele opcji możemy Ci zaproponować.

W asortymencie naszych rozwiązań znajdziesz wyłącznie szamba betonowe najwyższej jakości. Najlepsze efekty zapewnia nam własna linia produkcyjna, a nad każdym zadaniem czuwają doświadczeni eksperci. Ich szczegółowa wiedza sprawia, że możemy przygotować konstrukcje idealnie dopasowane do potrzeb klientów.

Zanim dokonasz inwestycji, zapoznaj się z asortymentem dostępnych rozwiązań i sprawdź dane techniczne na temat interesujących Cię modeli. Ponadto możesz skonsultować się z naszymi ekspertami, którzy udzielą Ci ważnych wskazówek. W ten sposób z łatwością sięgniesz po najlepszą propozycję. Usługa Szamba Ostrowiec Świętokrzyski cieszy się bardzo wysokim zainteresowaniem.

 

Określ pojemność zbiornika

Podstawowym kryterium, na które musisz zwrócić uwagę jest pojemność szamba. Warto pamiętać, że zazwyczaj ilość ścieków stanowi ok. 95% ilości zużytej wody. Z kolei jeden mieszkaniec przeciętnie zużywa od 150 do 200 litrów wody dziennie. Dzięki tym danym możesz dokonać podstawowych obliczeń.

Ustalmy szczegóły np. dla czteroosobowego gospodarstwa domowego, gdzie wywóz szamba odbywa się raz na 2 tygodnie. Pomnóż 175 litrów (zakładane średnie zużycie na mieszkańca) x 4 domowników x 14 dni. Otrzymasz wynik 9,8 m3. Bardzo ważnym aspektem jest pojemność użytkowa. Wielkość ta dotyczy przestrzeni, która mieści się pod punktem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Istnieje wiele niuansów technicznych, więc wybór może nie być łatwy. Właśnie dlatego nasi eksperci zapewniają wsparcie przy zakupie. W dodatku możesz liczyć na bezpieczny transport zbiornika na posesję i specjalistyczny montaż. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, więc prace przebiegną sprawnie i fachowo. Przekonało się o tym wielu inwestorów.

 

Szamba Ostrowiec Świętokrzyski – budowa zbiornika

Nasz asortyment obejmuje jednokomorowe i dwukomorowe szamba. Które z nich sprawdzi się najlepiej? Standardową opcją jest wybór jednokomorowej konstrukcji, która znajdzie zastosowanie na wielu posesjach. Z kolei zakup szamba dwukomorowego to propozycja dla osób, które mogą legalnie odprowadzić część wody do gleby przez system drenażu.

Konstrukcja szamba dwukomorowego obejmuje przegrodę przelewową. Ten element zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i sprawia, że nieczystości płynne dostają się do drugiej. Ten element montowany jest w 2/3 lub w połowie długości zbiornika. W dodatku szambo dwukomorowe ma dwa kominy rewizyjne, więc dostęp jest bardzo prosty.

Jeśli nie wiesz, jakie rozwiązanie będzie tym idealnym, skontaktuj się z nami. Eksperci doradzą Ci przy wyborze idealnie dopasowanego zbiornika. Dzięki temu z łatwością dokonasz udanego zakupu. Wszystko to sprawia, że na tę usługę decyduje się wielu wymagających klientów z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz okolicznych miejscowości.

Napisz do nas