Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Tomaszów Mazowiecki

Szamba betonowe Tomaszów Mazowiecki

O zakupie zbiornika na ścieki nigdy nie powinien decydować przypadek. Dlatego przygotowaliśmy szeroką i zróżnicowaną ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź pełny asortyment i rzuć okiem na parametry techniczne, a na pewno dokonasz udanej inwestycji.

Szczegółowa wiedza technologiczna i wieloletnie doświadczenie sprawiły, że możemy zaproponować szamba betonowe pierwszorzędnej jakości. Ponadto mamy własną linię produkcyjną, dzięki czemu zawsze odpowiadamy na oczekiwania naszych klientów.

Zanim dokonasz zakupu, upewnij się, jakie szambo będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki temu wysoka funkcjonalność i komfort użytkowania zawsze będą na najwyższym poziomie. Nic więc dziwnego, że z naszych usług skorzystało już tak wielu mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego i okolic.

Pojemność szamba – na co zwrócić uwagę?

Przed zakupem szamba musisz przeanalizować kilka ważnych kryteriów. Jednym z podstawowych parametrów jest pojemność, którą należy dopasować do liczby mieszkańców w gospodarstwie domowym. Zazwyczaj ilość powstających ścieków w 95% odpowiada zużyciu wody. Z kolei średnie zużycie na mieszkańca wynosi 150-200 litrów dziennie.

Jeśli weźmiemy pod uwagę czteroosobowe gospodarstwo, gdzie wywóz ścieków prowadzony jest raz na 2 tygodnie, wystarczy skorzystać z prostego wzoru. Pomnóż 175 l (średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni. Otrzymasz wynik 9800 litrów. To jeszcze nie wszystko, gdyż masz do dyspozycji jedynie część użytkową szamba. Jest to przestrzeń, która znajduje się pod miejscem, w którym wprowadzana jest rura kanalizacyjna.

Prowadzimy sprzedaż zbiorników o różnej pojemności, więc z łatwością znajdziesz rozwiązanie, które wpisze się w zakres Twoich preferencji. W dodatku przywieziemy zbiornik na posesję i wykonamy fachowy montaż. Z tej oferty skorzystało już wielu zadowolonych klientów. Trudno o lepszą rekomendację.

Szamba Tomaszów Mazowiecki – budowa zbiorników

Kolejny czynnik, na który musisz zwrócić uwagę to budowa zbiorników. Jak wybrać najlepiej dopasowane rozwiązanie? Najczęściej klienci stawiają jednokomorową konstrukcję. Natomiast szamba dwukomorowe sprawdzają się tam, gdzie można legalnie doprowadzić część wody z szamba do gleby za pomocą drenażu.

Dwukomorowe szambo różni się obecnością przegrody przelewowej. Jej zadaniem jest zatrzymywanie grubych ścieków w pierwszej komorze oraz przepuszczanie płynnych do komory drugiej. Przegrodę montuje się w połowie lub 2/3 długości zbiornika. Zwróć uwagę, że szamba dwukomorowe charakteryzują się dwoma kominami rewizyjnymi, dzięki czemu możliwy jest wygodny dostęp.

Zastanawiasz się, który zbiornik będzie najlepszym rozwiązaniem? Nie musisz znać się na detalach technicznych, gdyż nasi eksperci udzielą Ci niezbędnych informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania. Przekonało się o tym wielu zadowolonych klientów i teraz możesz do nich dołączyć. Jeżeli cenisz sprawdzone propozycje, obok tej oferty nie możesz przejść obojętnie. Zaufaj ekspertom i ciesz się spokojem!

Napisz do nas