Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Wolbórz

Szamba betonowe Wolbórz

Zastanawiasz się nad inwestycją w szczelne i solidnie wykonane szambo? Jesteś w dobrym miejscu. Nasza oferta obejmuje rozwiązania, które sprawdzają się na wielu posesjach. Dzięki temu z łatwością znajdziesz propozycję idealnie dopasowaną do potrzeb Twojego gospodarstwa domowego. Sprawdź, jakie kryteria wziąć pod uwagę i sięgnij po idealny zbiornik.

Proponujemy wyłącznie pierwszorzędnej jakości betonowe konstrukcje. Nad ich produkcją czuwają doświadczeni eksperci, którzy do perfekcji opanowali tajniki nowoczesnych technologii. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną, co pozwala na szerokie możliwości.

Przed dokonaniem wyboru dobrze zapoznaj się z ofertą sprawdź, jaki zbiornik najlepiej sprawdzi się na Twojej posesji. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów, którzy pomogą Ci sięgnąć po najlepszy zbiornik. Nic więc dziwnego, że usługę szamba Wolbórz wybrało tak wiele osób.

Jak wybrać optymalną pojemność zbiornika?

Do najważniejszych parametrów przy wyborze zbiornika na ścieki należy jego pojemność. Przede wszystkim wartość ta powinna być dopasowana do ilości ścieków generowanych przez gospodarstwo domowe. Zazwyczaj jest to ok. 95% zużycia wody. Zwróć uwagę, że jeden domownik zużywa od 150 do nawet 200 litrów dziennie.

Dzięki temu możesz obliczyć ilość ścieków wytwarzanych np. przez czteroosobową rodzinę i przy wywozie szamba raz na 2 tygodnie. Pomnóż 175 litrów x 4 osoby x 14 dni. Otrzymasz wynik 9800 m3. Musisz jednak pamiętać, że możliwa do wykorzystania jest jedynie pojemność użytkowa (czynna) zbiornika. Ta dotyczy przestrzeni, która znajduje się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

W naszym asortymencie znajdziesz szamba o różnej pojemności. W dodatku gwarantujemy transport zbiornika na posesję oraz specjalistyczny montaż. To znakomita propozycja dla wszystkich klientów, którym szczególnie zależy na wygodzie.

Szamba Wolbórz – budowa zbiorników na ścieki

Kolejnym istotnym elementem jest konstrukcja szamba. Nasza oferta obejmuje zbiorniki jedno- oraz dwukomorowe. Które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej? Otóż zazwyczaj najlepsza jest ta pierwsza opcja, która znakomicie sprawdza się na wielu posesjach. Natomiast dwukomorowe szambo znajdzie zastosowanie, jeżeli masz możliwość doprowadzania wody do gleby poprzez system drenażowy.

Pamiętaj, że dwukomorowe szambo wyróżnia się inną konstrukcją. Zbiornik ten ma przegrodę przelewową, która pozwala na zatrzymanie grubych ścieków w pierwszej komorze oraz łatwy przedostawanie się nieczystości płynnych do części drugiej. Zwróć uwagę, że takie szamba charakteryzują się dwoma kominami rewizyjnymi, zatem dostęp do nich jest bardzo prosty.

Zanim dokonasz inwestycji w szambo, skontaktuj się z naszymi ekspertami i porozmawiaj o swoich oczekiwaniach. Wówczas na pewno otrzymasz wiele cennych wskazówek, dzięki którym wybór stanie się znacznie łatwiejszy. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz usługi na najwyższym poziomie. Dołącz do wielu zadowolonych klientów.

Napisz do nas