Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Jędrzejów

Szamba betonowe Jędrzejów

Zanim zdecydujesz się wybrać zbiornik na ścieki, musisz pamiętać o kilku bardzo ważnych kryteriach. Kluczowe znaczenie ma pojemność zbiornika i jego budowa. W naszym asortymencie możesz znaleźć konstrukcje o różnych parametrach, więc z łatwością sięgniesz po propozycję, najlepiej dopasowaną do własnych oczekiwań.

Proponujemy wyłącznie najwyższej jakości szamba betonowe. Co ważne, dysponujemy własną linią produkcyjną, a nad przebiegiem prac czuwają doświadczeni eksperci. Dzięki temu możemy zaproponować rozwiązania, które sprawdzą się przez długie lata. Wszystko to sprawia, że z naszej oferty skorzystało już bardzo wielu klientów.

Zapoznaj się z pełnym asortymentem, w którym na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na wsparcie doświadczonych ekspertów, którzy udzielą Ci niezbędnych wskazówek. W ten sposób na pewno dokonasz udanej inwestycji. Wybierz usługę Szamba Jędrzejów i zapomnij o wszelkich kompromisach.

 

Jak wybrać zbiornik o odpowiedniej pojemności?

Jednym z kluczowych parametrów jest pojemność zbiornika. Ta powinna być dopasowana do ilości nieczystości, które są wytwarzane w gospodarstwie domowym. W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz najlepszą opcję. Poznaj szczegółowe informacje i sprawdź, o czym musisz pamiętać.

Zwróć uwagę, że ilość ścieków, jakie powstają w gospodarstwie domowym sięga ok. 95% zużycia wody. Szacunkowo jedna osoba zużyje ok. 150-200 litrów wody dziennie. Na tej podstawie możesz prosto obliczyć odpowiednią pojemność.  Pomnóż średnie zużycie przez liczbę domowników i częstotliwość, z jaką odbywa się wywóz nieczystości (np. 14 dni). Wynik zapisz w odpowiedniej jednostce – metrach sześciennych. To jeszcze nie wszystko. Musisz pamiętać, że kluczowym aspektem jest pojemność użytkowa szamba. Dotyczy ona przestrzeni pod miejscem, w którym wprowadza się rurę kanalizacyjną.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze szamba. Ponadto gwarantujemy transport na posesję oraz fachowy montaż. Dysponujemy nowoczesnymi technologiami i wysokiej klasy sprzętem, więc o jakość usług możesz być spokojny,

 

Szamba Jędrzejów – jak zbudowany jest zbiornik?

Bardzo ważnym kryterium jest budowa szamba. W naszej ofercie znajdziesz konstrukcje jedno- oraz dwukomorowe. Najczęściej klienci sięgają po ten pierwszy wariant. Natomiast dwukomorowy zbiornik będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku możliwości doprowadzenia części wody przez drenaż do gleby.

Weź pod uwagę, że dwukomorowe szambo ma przegrodę przelewową. Jest to element, który zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i pozwala na przedostawanie się nieczystości płynnych do drugiej części. Pamiętaj, że takie szamba mają dwa kominy rewizyjne, co przekłada się na bardzo łatwy dostęp.

Zanim dokonasz wyboru, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. Dzięki temu znacznie łatwiej sięgniesz po najlepsze rozwiązanie. Już od pomagamy klientom, zapewniając najwyższy standard usług. Dołącz do wielu zadowolonych inwestorów.

Napisz do nas