Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Zgierz

Szamba betonowe Zgierz

Wybór odpowiedniego szamba pozwoli Ci zadbać o komfort na własnej posesji. Dlatego wprowadziliśmy do oferty rozwiązania dopasowane do potrzeb wszystkich klientów. Proponujemy zbiorniki na ścieki o zróżnicowanej specyfikacji technicznej, więc na pewno znajdziesz opcję świetnie dopasowaną do własnych potrzeb.

W bogatym asortymencie znajdziesz pierwszorzędnej jakości szamba betonowe. Ponadto współpracujemy ze specjalistami o szerokiej wiedzy technologicznej i wieloletnim doświadczeniu. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną, dzięki czemu nasza firma cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Zanim dokonasz zakupu zwróć uwagę na właściwości zbiornika i upewnij się, czy konstrukcja sprawdzi się na Twojej posesji. Dzięki temu z łatwością dokonasz udanej inwestycji. Z naszej oferty skorzystało już wielu klientów w Zgierzu i okolicach. Dołącz do nich i przekonaj się, co możemy Ci zaproponować.

Jak wybrać szambo o odpowiedniej pojemności?

Do najważniejszych kryteriów przy wyborze szamba należy jego pojemność. Aby dokonać udanego wyboru, weź pod uwagę ilość wytwarzanych ścieków przez gospodarstwo domowe. Najczęściej jest to wartość, która odpowiada 95% zużycia wody. Warto pamiętać, że szacunkowo jeden z domowników zużywa 150-200 litrów wody dziennie. Jeżeli chcesz obliczyć optymalną pojemność, skorzystaj z prostego wzoru.

Wzięliśmy pod uwagę wywóz szamba raz na dwa tygodnie dla czteroosobowego gospodarstwa. Pomnóż 175 litrów (średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni. Otrzymasz wynik 9800 litrów. Musisz jednak pamiętać, że kluczowy aspekt stanowi pojemność użytkowa. Parametr ten jest związany z przestrzenią, która znajduje się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz zbiornik perfekcyjnie dostosowany do osobistych potrzeb. W dodatku możesz liczyć na transport i fachowy montaż przez naszych ekspertów. Wszystko to sprawia, że tak wielu klientów kupiło u nasz zbiorniki. To świetna propozycja dla wymagających.

Szamba Zgierz – budowa zbiorników

Nasza oferta obejmuje zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe. Które rozwiązanie najlepiej wpisze się w zakres Twoich potrzeb? Najczęściej klienci stawiają na tę pierwszą opcję. Z kolei dwukomorowa konstrukcja sprawdzi się, jeśli istnieje opcja odprowadzania części wody ze zbiornika do gleby poprzez drenaż.

Charakterystyczną cechą konstrukcji dwukomorowej jest przegroda przelewowa. Ten element zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i sprawia, że nieczystości płynne przedostają się do drugiej komory. Zazwyczaj przegroda znajduje się w połowie lub w 2/3 długości zbiornika. Zwróć uwagę, że szambo dwukomorowe ma dwa kominy rewizyjne, więc dostęp jest bardzo ułatwiony.

Niezależnie od tego, na które rozwiązanie się zdecydujesz, wsparcie naszych ekspertów jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że porozmawiasz z nimi, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. Pomożemy Ci wybrać zbiornik na ścieki i udzielimy wielu praktycznych wskazówek. Postaw na sprawdzoną ofertę.

Napisz do nas