Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Siedlce

Szamba betonowe Siedlce

Bezodpływowe zbiorniki na nieczystości są bardzo popularne. Choć zwiększa się ilość oraz jakość kanalizacji ogólnej, gminy dbają o to, aby mieszkańcy mogli korzystać z takiego udogodnienia, rozbudowa sieci musi nieco potrwać, więc nie każdy będzie miał przyłączenie od razu. Poza tym zdarza się, że inwestor wybiera działkę sporo oddaloną od centrum i sąsiadów. W takiej sytuacji rozbudowa sieci się nie opłaca, więc inwestor jest skazany na siebie i swoje rozwiązania. Świetnym wyborem są szamba Siedlce. Te bezodpływowe zbiorniki stworzone są do gromadzenia ścieków płynnych, jak i tych bardziej stałych. Betonowe zbiorniki są solidne, wytrzymałe, trwałe i jakościowe. Ich odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne wręcz zdumiewa.

Firma Tomex od lat zajmuje się produkcją betonowych zbiorników o różnym zastosowaniu. Sprawdzają się też, kiedy wykorzystuje się je do gromadzenia deszczówki, którą można później zastosować do podlewania. Produkty wychodzące spod rąk naszych pracowników cieszą się połączenie najwyższej jakości materiałów, funkcjonalności oraz wytrzymałości. Przez długi czas nie trzeba będzie ich wymieniać na nowszy model. Pojemność można wybrać według własnego uznania — im większa, tym rzadziej trzeba będzie opróżniać zbiornik.

Nie zwlekaj — zamów szambo od firmy Tomex już dzisiaj!

Firma Tomex produkuje świetnej jakości szamba betonowe Siedlce. Wykorzystuje do tego doskonałej klasy beton B25, a dodatkowo stosuje specjalne zbrojenie, które jeszcze zwiększa trwałość i wytrzymałość konstrukcji. Całość zalewana jest w specjalnym szalunku, który pozwala na uzyskanie jednolitego zbiornika, bez zbędnych przerw i łączeń.

Każdy zbiornik z osobna zabezpieczamy rewelacyjną masą, która gwarantuje szczelność. Pokrywa oraz kominek, które są elementami zbiornika, przyklejane są przy pomocy odpornego na mróz i wodę kleju.

Jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań klientów, chętnie odpowiadamy na ich potrzeby, aby jeszcze bardziej ułatwić podłączenie szamba do kanalizacji wyprowadzonej z domu. Warto mieć to na uwadze podczas zamawiania zbiorników na ścieki i nieczystości.

Jednokomorowe i dwukomorowe zbiorniki dla Ciebie!

Szamba betonowe od firmy Tomex dzielą się na zbiorniki jednokomorowe o pojemności 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3, jak i zbiorniki dwukomorowe o pojemności 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Szamba jednokomorowe polecane są głównie do zabudowy jednorodzinnej. Można do nich podpiąć małe lub średnie domy, a także domki letniskowe. Jeśli potrzebujesz czegoś większego, koniecznie zdecyduj się na szamba dwukomorowe.

Zapewniamy, że jako firma stosujemy innowacyjne metody produkcji naszych zbiorników. Wykorzystujemy jedynie najlepsze komponenty oraz nieustannie szkolimy naszych pracowników, aby wykonywali swoją pracę jeszcze lepiej i jeszcze wydajniej. Każdy zbiornik w naszej ofercie posiada specjalny atest, który świadczy o jego dobrej jakości oraz możliwości wykorzystania w celu zbierania nieczystości.

Napisz do nas