Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Skarżysko-Kamienna

Szamba betonowe Skarżysko-Kamienna

Chcesz wybrać szambo, które idealnie wpisze się w zakres Twoich potrzeb? Wystarczy, że zapoznasz się z naszą ofertą, a na pewno znajdziesz rozwiązanie na własną posesję. Poznaj kilka cennych wskazówek i sprawdź, jak dokonać udanego zakupu.

W Naszej ofercie umieściliśmy wyłącznie najwyższej jakości szamba betonowe. Własna linia produkcyjna oraz zespół doświadczonych specjalistów to atuty, dzięki którym możemy zaproponować rozwiązania perfekcyjnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu udana inwestycja jest na wyciągnięcie ręki.

Przed dokonaniem zakupu dokładnie porównaj interesujące Cię modele szamb i na tej podstawie sięgnij po rozwiązanie, które wpisze się w zakres Twoich potrzeb. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na specjalistyczną pomoc ze strony naszych ekspertów, którzy udzielą Ci cennych wskazówek i zaproponują najlepsze rozwiązania na rynku. Dzięki temu usługa szamba Skarżysko-Kamienna cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

 

Wybierz zbiornik o odpowiedniej pojemności

Wiesz już, że o wyborze zbiornika na nieczystości nigdy nie powinien decydować przypadek. Jednym z najważniejszych parametrów jest pojemność szamba. Zużycie ścieków zazwyczaj w 95% sięga ilości zużywanej wody. Natomiast jeden z domowników zużywa średnio od 150 do 200 litrów wody dziennie. Dzięki tym danym możesz wykonać proste obliczenie dla czteroosobowego gospodarstwa domowego, gdzie wywóz nieczystości odbywa się raz na 2 tygodnie.

Pomnóż 175 litrów (uśrednione zużycie na osobę) x 4 mieszkańców x 14 dni. Otrzymasz wynik 9,8 m3. Na tym jednak nie koniec, gdyż musisz pamiętać, czym jest pojemność użytkowa zbiornika. Otóż dotyczy ona przestrzeni, która znajduje się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Samodzielny wybór szamba może być kłopotliwy z uwagi na kilka aspektów technicznych. Dlatego nasi eksperci służą fachowym doradztwem. Ponadto zapewniają transport zbiornika na Twoją posesję oraz profesjonalny montaż. Zawsze korzystamy z profesjonalnych rozwiązań, więc o trwałość konstrukcji możesz być spokojny.

 

Szamba Skarżysko Kamienna – budowa zbiorników na nieczystości

Kolejny ważny czynnik dotyczy konstrukcji zbiorników. W naszej ofercie znajdziesz jednokomorowe oraz dwukomorowe szamba. To pierwsze rozwiązanie stanowi standard, który sprawdza się na wielu posesjach. Natomiast druga opcja znajdzie zastosowanie, jeśli masz możliwość legalnego doprowadzenia wody ze zbiornika do gleby przez tzw. system drenażu.

Pamiętaj również, że dwukomorowe szamba charakteryzują się przegrodą przelewową. Jest to element, który oddziela grube ścieki od płynnych. Najczęściej element ten montuje się w połowie lub 2/3 długości zbiornika. Ponadto tego typu szamba mają dwa kominy rewizyjne, co znacznie ułatwia dostęp.

Jeżeli zastanawiasz się, która konstrukcja najlepiej sprawdzi się na Twojej posesji, zapytaj o to naszych ekspertów. Wielokrotnie instalowaliśmy już szamba w Skarżysku-Kamiennej, zapewniając klientom tak potrzebny komfort. Zaufaj doświadczonym specjalistom.

Napisz do nas