Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Wieluń

Szamba betonowe Wieluń

Właściwy wybór szamba pozwoli Ci rozwiązać problem ścieków w gospodarstwie domowym. Z uwagi na zróżnicowane wymagania klientów wzbogaciliśmy ofertę w zbiorniki o różnych parametrach technicznych. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do własnych potrzeb.

Proponujemy wyłącznie wysokiej klasy szamba betonowe. To zasługa doświadczonych ekspertów, którzy dzięki wiedzy technicznej i wieloletniemu doświadczeniu wprowadzili na rynek rozwiązania pierwszorzędnej jakości. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną, więc nasza oferta idealnie wpisuje się w oczekiwania klientów.

Zanim dokonasz inwestycji, zwróć uwagę na kilka kryteriów, które opiszemy. Dzięki temu na pewno dokonasz udanego zakupu. Postaw na sprawdzone rozwiązania i przekonaj się, jak wiele możemy Ci zaproponować. Z naszej oferty bardzo często korzystają mieszkańcy Wielunia i okolic. Jeśli szukasz niezawodnego zbiornika na lata, jesteś w dobrym miejscu. Sprawdź, jak dokonać udanej inwestycji.

Odpowiednia pojemność szamba

Przed zakupem szamba musisz pamiętać o kilku bardzo ważnych aspektach. Jednym z najważniejszych kryteriów jest pojemność zbiornika. Ta powinna być dopasowana do ilości ścieków wytwarzanych przez gospodarstwo domowe. Według szacunków ilość ścieków sięga 95% zużywanej wody. Z kolei średnie zużycie dla jednej osoby wynosi od 150 do 200 litrów.

Dla czteroosobowego gospodarstwa przy wywozie ścieków raz na 2 tygodnie można zastosować prosty rachunek. Pomnóż średnie zużycie na osobę przez liczbę domowników i przez 14 dni, aby otrzymać zużycie. Pamiętaj jednak, aby wziąć pod uwagę pojemność czynną zbiornika. Wielkość ta dotyczy przestrzeni pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

W asortymencie znajdziesz wiele zbiorników, więc z łatwością sięgniesz po model o odpowiedniej pojemności. Ponadto możesz liczyć na transport oraz fachowy montaż. To świetna propozycja dla wszystkich klientów, którzy cenią wygodę. Teraz profesjonalna instalacja będzie na wyciągnięcie ręki. Wystarczy skontaktować się z naszymi ekspertami i złożyć zamówienie.

Szamba Wieluń – budowa zbiorników

Kolejny ważny aspekt to budowa zbiorników. Proponujemy konstrukcje jedno- i dwukomorowe. Jak wybrać idealne rozwiązanie? Otóż najczęściej ten pierwszy wariant sprawdza się bardzo dobrze. Natomiast dwukomorowe szambo będzie odpowiednią propozycją, jeżeli istnieje możliwość legalnego doprowadzenia części wody do gleby za pomocą drenażu.

Dwukomorowa konstrukcja obejmuje przegrodę przelewową, która zatrzymuje grube ścieki w komorze pierwszej. Natomiast te płynne trafiają do drugiej. Konstrukcja znajduje się w połowie bądź 2/3 długości szamba. Ponadto takie zbiorniki mają dwa kominy rewizyjne, co pozwala na bardzo wygodny dostęp.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem idealnego rozwiązania, zaufaj naszym ekspertom. Specjaliści udzielą Ci wielu wskazówek i odpowiedzą na każde pytanie. Jeśli cenisz sprawdzone rozwiązania, ta oferta z pewnością wpisze się w zakres Twoich potrzeb.

Napisz do nas