Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Poddębice

Szamba betonowe Poddębice

Wybór szamba ma kluczowe znaczenie dla komfortu domowników. W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz rozwiązania idealnie dopasowane do własnych preferencji. Szeroki asortyment obejmuje zbiorniki o przeróżnych parametrach.

Proponujemy wyłącznie wysokiej jakości szamba betonowe, budowane przez doświadczonych specjalistów. Szeroka wiedza technologiczna oraz własna linia produkcyjna to atuty, dzięki którym zaufało nam wielu zadowolonych klientów.

Zanim dokonasz inwestycji, upewnij się, na które kryteria należy zwrócić uwagę. Przede wszystkim rzuć okiem na parametry techniczne i wymiary, a na pewno dokonasz udanego wyboru. Jeśli zależy Ci na funkcjonalności, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie. Postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz idealnie dopasowany zbiornik.

Jak wybrać pojemność szamba?

Przed wyborem zbiornika musisz rzucić okiem na kilka ważnych kryteriów. Kluczowy aspekt stanowi pojemność. Szambo powinno być dopasowane do ilości powstających nieczystości i liczby domowników. Aby sięgnąć po odpowiednie rozwiązanie, wystarczy wykonać proste obliczenie. Ponadto pamiętaj, że ilość powstających ścieków zazwyczaj odpowiada ok. 95% zużywanej wody. Z kolei średnie zużycie na jedną osobę sięga od 140 do 200 litrów.

W naszym przykładzie uwzględniliśmy rodzinę czteroosobową oraz wywóz ścieków raz w ciągu 2 tygodni. Teraz pomnóż 175 l (zakładane zużycie) x 4 mieszkańców x 14 dni = 9800 litrów. Dzięki temu wiesz, jakie szambo należy wybrać. Ponadto zwróć uwagę, że możesz wykorzystać jedynie użytkową część zbiornika. Jest to przestrzeń, która znajduje się pod miejscem wprowadzenia rury kanalizacyjnej.

Nasza oferta obejmuje zbiorniki o różnych pojemnościach. To oznacza, że z łatwością wybierzesz model perfekcyjnie dopasowany do własnych potrzeb. Ponadto możesz liczyć na transport oraz fachowy montaż szamba. To znakomite rozwiązanie dla wymagających klientów, którym zależy na wyborze specjalistycznych usług.

Szamba Poddębice – jedno i dwukomorowe konstrukcje

Bogaty i zróżnicowany asortyment obejmuje szamba jednokomorowe oraz dwukomorowe. Jak wybrać odpowiednie rozwiązanie? Otóż najczęściej sprawdzi się ta pierwsza konstrukcja. Jednak dwukomorowe szambo może być dobrą propozycją, jeżeli masz możliwość legalnego odprowadzenia wody do gleby przez drenaż.

Szambo dwukomorowe charakteryzuje się przegrodą przepływową, która zatrzymuje ścieki grube w komorze pierwszej. Ponadto sprawia, że ścieki płynne trafiają do komory drugiej. Przegroda znajduje się w połowie bądź 2/3 długości zbiornika.  Zwróć uwagę, że takie szamba mają dwa kominy rewizyjne, więc dostęp jest bardzo prosty.

Zastanawiasz się, jak wybrać idealne rozwiązanie? Koniecznie skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów. Wystarczy, że skontaktujesz się ze specjalistami, którzy na pewno udzielą Ci wielu sprawdzonych wskazówek. Przekonało się o tym wielu mieszkańców Poddębic i okolicznych miejscowości. Jeżeli cenisz sprawdzone rozwiązania, ta propozycja będzie strzałem w dziesiątkę.

Napisz do nas