Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Uniejów

Szamba betonowe Uniejów

Inwestycja w solidnie wykonane i szczelne szambo stanowi gwarancję komfortu dla wszystkich domowników. Dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy wiele rozwiązań, aby każdy znalazł propozycję na własną posesję Poznaj szczegółowe informacje, a z łatwością sięgniesz po idealny zbiornik na ścieki.

Nasz asortyment obejmuje zbiorniki betonowe o najwyższej jakości. Świadczy o tym wieloletnie doświadczenie specjalistów oraz szeroka wiedza technologiczna. Te atuty w połączeniu z własną linią produkcyjną sprawiają, że jesteśmy liderem branży. Przekonało się o tym wielu zadowolonych klientów i zdecydowanie warto do nich dołączyć.

Dziś usługa szamba Uniejów cieszy się bardzo wysoką popularnością. Ponadto nasi specjaliści służą pomocą przy wyborze zbiornika. Dzięki temu na pewno dokonasz udanej inwestycji. Wybierz sprawdzoną propozycję i zapomnij o wszelkich kompromisach.

Wybierz szambo o odpowiedniej pojemności

Bardzo ważnym aspektem jest pojemność szamba. Parametr ten musisz dobrać na podstawie ilości ścieków, które generuje Twoje gospodarstwo domowe. Przede wszystkim weź pod uwagę, że ilość ścieków w 95% pokrywa się ze zużyciem wody. Natomiast szacunkowe zużycie na osobę wynosi 150-200 litrów dziennie.

Jak obliczyć ścieki generowane przez czteroosobową rodzinę, przy wywozie nieczystości raz na 2 tygodnie? Pomnóż 175 litrów (średnie zużycie na mieszkańca) x 4 domowników x 14 dni. Uzyskasz wynik 9800 m3. Natomiast musisz wziąć pod uwagę, że możesz wykorzystać jedynie przestrzeń pod miejscem instalacji rury. Mowa więc o pojemności użytkowej (czynnej) zbiornika.

W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz zbiorniki o zróżnicowanej pojemności. W ten sposób na pewno znajdziesz rozwiązanie, które wpisze się w zakres Twoich oczekiwań. W dodatku gwarantujemy bezpieczny transport oraz fachową instalację na terenie posesji. To kolejne zalety, dla których warto z tej oferty skorzystać.

Szamba Uniejów – budowa zbiornika na ścieki

Bardzo istotnym kryterium jest również budowa szamba. Zwróć uwagę, że nasza oferta obejmuje jedno- i dwukomorowe konstrukcje. Jak dokonać idealnego wyboru? Najczęściej klienci decydują się na tę pierwszą opcję. Natomiast druga stanowi świetne rozwiązanie, jeżeli możesz legalnie doprowadzać wodę do gleby przez drenaż.

Zbiorniki dwukomorowe charakteryzują się odmienną konstrukcją. Wyposażone są w przegrodę przelewową, która znajduje się w połowie lub 2/3 długości. Ten element pozwala zatrzymywać grube ścieki w komorze pierwszej oraz umożliwia transport płynnych nieczystości do drugiej komory. Ponadto takie szamba są wyposażone w kominy rewizyjne, co ułatwia dostęp.

Zanim kupisz szambo, warto skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy udzielą Ci niezbędnych wskazówek i pomogą znaleźć rozwiązanie, jakie najlepiej sprawdzi się na Twojej posesji. O naszej skuteczności przekonało się wielu klientów, którzy zgodnie podkreślają, że zbiorniki świetnie spełniają swoją funkcję. Wszystko to sprawia, że obok naszej oferty nie sposób przejść obojętnie.

Napisz do nas