Jesteś tutaj:

Szamba betonowa Dzierżoniów

Szamba betonowe Dzierżoniów

Wybranie właściwego zbiornika na ścieki jest niezwykle istotnym zadaniem. Chodzi w końcu o komfortowe warunki we własnym gospodarstwie domowym. Warto pamiętać również o tym, że szamba betonowe potrafią znacząco się od siebie różnić. Jest to związane z oczekiwaniami klientów. Jeżeli jednak wiesz, czego potrzebujesz, masz pewność, że znajdziesz szambo dopasowane do swoich potrzeb.

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę, że za dostępne szamba odpowiadają doświadczeni eksperci mający wieloletnie doświadczenie. Zdobyta wiedza technologiczna sprawia, że klienci mogą być pewni propozycji najwyższej jakości. Ponadto zainteresowani mogą być pewni linii produkcyjnej i tego, że asortyment jest bardzo szeroki.

Zanim podejmiesz jakieś decyzje, dokładnie zapoznaj się z dostępnymi propozycjami. Dostępne zbiorniki betonowe są odpowiedzią na oczekiwania wymagających klientów. Ludzi, którzy cenią profesjonalizm i rozglądają się za usługami najwyższej jakości. Tu znajdziesz szambo na długie lata!

Pojemność zbiornika gromadzącego ścieki

Kluczowy aspekt przy zakupie to pojemność szamba. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, na czym należy się koncentrować? Podstawowa sprawa to dopasowanie pojemności do tego, jak wiele ścieków wytwarzanych jest przez gospodarstwo domowe. Wedle dokonanych obliczeń ilość wytwarzanych ścieków odpowiada w 95% zużyciu wody.

Zużycie wody na jedną osobę wynosi 150-200 litrów w ciągu dnia. Jaką pojemność powinien mieć zbiornik czteroosobowej rodziny przy założeniu, że szambo będzie wywożone raz na dwa tygodnie? Odpowiedź jest prosta – czteroosobową rodzinę powinny interesować zbiorniki betonowe, które mają 9800 m3 (175 l * liczba domowników * 14 dni). Ważne jest także to, że wykorzystać można jedynie przestrzeń czynną.

Pamiętaj też, że nie musisz być ekspertem, aby wiedzieć, jakie szamba betonowe będą najlepsze. Nasi eksperci z przyjemnością udzielą wskazówek, dzięki którym bez problemu dokonasz udanego wyboru.

Szamba Dzierżoniów – budowa zbiorników

Podczas wyboru zbiornika koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, jak jest zbudowany. Zbiorniki betonowe dzielimy na jednokomorowe i dwukomorowe. Najczęściej warto zdecydować się na te jednokomorowe. Zbiornik dwukomorowy poleca się w przypadku odprowadzenia wody do gleby poprzez drenaż.

Istotne jest również to, że szamba dwukomorowe mają przegrody przelewowe, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby w pierwszej komorze zatrzymać grube ścieki. Ścieki płynne przedostają się do komory drugiej. Przegrodę montuje się w połowie bądź 2/3 długości szamba. Tego rodzaju zbiornik ma dwa kominy rewizyjne, co ułatwia swobodny dostęp.

Niezależnie od podjętej decyzji masz pewność fachowego doradztwa ze strony naszych specjalistów. Wystarczy skontaktować się z nami i poinformować o wszelkich wątpliwościach. Klienci mogą być pewni odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Zespół ma ze sobą wiele instalacji w Dzierżoniowie, jak i okolicznych miejscowościach. Nie zastanawiaj się – dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!

Napisz do nas