Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Działoszyn

Szamba betonowe Działoszyn

Inwestycja w odpowiedni zbiornik na ścieki ma bardzo ważne znaczenie dla komfortu domowników. W naszej ofercie znajdziesz szamba w różnych wariantach, dzięki czemu na pewno dokonasz udanego wyboru.

Szeroka oferta obejmuje wyłącznie wysokiej jakości szamba betonowe. To zasługa szczegółowej wiedzy technologicznych i wieloletniego doświadczenia. W dodatku mamy własną linię produkcyjną, więc zawsze wprowadzamy na rynek profesjonalne rozwiązania. To sprawia, że zaufało nam już wielu klientów i teraz możesz do nich dołączyć.

Zanim zdecydujesz się na zakup zbiornika, dokładnie zapoznaj się z naszym asortymentem i sprawdź, które szambo będzie najlepszym wyborem. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na cenne wskazówki ze strony naszych ekspertów. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów.

Wybierz szambo o odpowiedniej pojemności

Do najważniejszych kryteriów przy wyborze szamba należy jego pojemność. Jest to parametr zależny od ilości wytwarzanych ścieków przez gospodarstwo domowe. W naszej ofercie znajdziesz zbiorniki dopasowane do różnych wymagań, więc o funkcjonalność możesz być spokojny.

Według szacunków ilość ścieków odpowiada w 95% ilości zużywanej wody. Natomiast jeden domownik zużywa ok. 150-200 litrów wody w ciągu dnia. Jeśli chcesz obliczyć pojemność zbiornika dla czteroosobowego gospodarstwa, wystarczy skorzystać z prostego wzoru. Pomnóż 175 l (średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni (przy założeniu, że szambo wywożone jest co 2 tygodnie). Otrzymany wynik to 9800 m3. Musisz jednak pamiętać, że najważniejszym parametrem jest pojemność użytkowa (czynna).

Ponadto oferujemy transport oraz fachowy montaż zbiornika na ścieki. Instalacją zajmą się doświadczeni fachowcy, którzy do każdego zadania podchodzą z dużym zaangażowaniem. To doskonała wiadomość dla wymagających klientów, którzy zawsze stawiają na profesjonalne rozwiązania.

Szamba Działoszyn – zbiorniki jedno- i dwukomorowe

Kolejnym ważnym czynnikiem przy wyborze szamba jest jego budowa. Oferta obejmuje zbiorniki jedno- i dwukomorowe. Jak wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do własnych potrzeb? Najczęściej idealnym wyborem będzie to pierwsze rozwiązanie. Z kolei dwukomorowa konstrukcja znajdzie zastosowanie, jeżeli istnieje możliwość legalnego odprowadzenia wody do gleby za pomocą tzw. drenażu.

Szambo dwukomorowe charakteryzuje się przegrodą przelewową. Konstrukcja zatrzymuje grube ścieki w komorze pierwszej i pozwala na przedostawanie się płynnych nieczystości do komory drugiej. Przegroda zazwyczaj znajduje się w 2/3 lub połowie długości zbiornika. W dodatku szambo dwukomorowe ma dwa kominy rewizyjne, co pozwala na prosty dostęp.

Przy wyborze każdego z rozwiązań możesz liczyć na wsparcie doświadczonych ekspertów, którzy udzielą Ci szczegółowych wskazówek. Wystarczy, że się z nimi skontaktujesz, a uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Instalowaliśmy już wiele zbiorników w Działoszynie i okolicznych miejscowościach. Wybierz profesjonalne rozwiązanie i ciesz się komfortem przez długie lata.

Napisz do nas