Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Piaseczno

Szamba betonowe Piaseczno

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem zbiornika na ścieki, lepiej trafić nie mogłeś. Nasza oferta obejmuje tak wiele rozwiązań, że z powodzeniem znajdziesz propozycję, która wpisze się w zakres Twoich potrzeb. Poznaj kilka prostych wskazówek, dzięki którym na pewno dokonasz udanej inwestycji.

Przede wszystkim wprowadzamy na rynek wyłącznie najwyższej jakości szamba betonowe. Proponujemy rozwiązania opracowane przez doświadczonych ekspertów, którzy do każdego zadania podchodzą z wielkim zaangażowaniem. Kolejną zaletą jest własna linia produkcyjna. Dzięki temu oferta jest dopasowana do oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Z usługi szamba Piaseczno skorzystało już wiele osób i zdecydowanie warto do nich dołączyć. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy na pewno udzielą Ci niezbędnych informacji.

Jak wybrać pojemność szamba?

Do najważniejszych parametrów, które musisz przeanalizować przed zakupem zbiornika należy jego pojemność. Ta powinna być dopasowana do ilości ścieków wytwarzanych przez gospodarstwo domowe. Jak dokonać udanego wyboru? Pamiętaj, że wartość ta w ok. 95% odpowiada zużyciu wody. Z kolei zapotrzebowanie jednej osoby na wodę wynosi ok. 150-200 litrów. To oczywiście szacunkowe dane, lecz pomogą Ci obliczyć pojemność zbiornika np. dla czteroosobowej rodziny i przy wywozie nieczystości raz na 2 tygodnie.

Na początku wykonaj proste działanie. Pomnóż 175 litrów x 4 osoby x 14 dni. Otrzymany wynik to 9800 litrów. To jeszcze nie wszystko, gdyż możesz wykorzystać jedynie przestrzeń zbiornika, która znajduje się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej. Mowa więc o pojemności czynnej (użytkowej) zbiornika.

Na szczęście w naszej ofercie znajdziesz konstrukcje o zróżnicowanej pojemności, więc z powodzeniem sięgniesz po propozycję idealnie dopasowaną do osobistych preferencji. Ponadto gwarantujemy bezpieczny transport konstrukcji na Twoją posesję oraz specjalistyczny montaż przy użyciu sprawdzonych, a zarazem nowoczesnych rozwiązań.

Szamba Piaseczno – konstrukcja zbiornika na ścieki

Kolejne istotne kryterium stanowi konstrukcja zbiornika. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno jedno-, jak i dwukomorowe zbiorniki. Które rozwiązanie najlepiej wpisze się w zakres Twoich potrzeb? Do najpopularniejszych opcji należy ta pierwsza. Z kolei szambo dwukomorowe znajdzie zastosowanie, jeśli jest możliwość legalnego doprowadzenia części wody przez drenaż do gleby.

Warto nadmienić, że dwukomorowy zbiornik ma przegrodę przelewową, która pozwala na oddzielenie nieczystości płynnych od tzw. ścieków grubych. Element ten montowany jest w połowie lub 2/3 długości zbiornika. W dodatku szambo z dwoma komorami ma również dwa kominy rewizyjne, więc dostęp do niego nie sprawia problemów.

Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo przy zakupie zbiornika na ścieki. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi ekspertami, którzy udzielą Ci wpraktycznych wskazówek. Przekonało się o tym wielu klientów w Piasecznie i okolicznych miejscowościach.

Napisz do nas