Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Garwolin

Szamba betonowe Garwolin

Poszukujesz optymalnego zbiornika na ścieki, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie systemu kanalizacyjnego na własnej posesji? Proponujemy szeroki wybór rozwiązań, dzięki czemu na pewno dokonasz udanego zakupu. Poznaj kilka cennych wskazówek i sięgnij po idealną opcję dla siebie.

Nasz bogaty asortyment składa się z najlepszej jakości szamb betonowych. To zasługa doświadczonych specjalistów o szczegółowej wiedzy technologicznej. Ponadto własna linia produkcyjna pozwala nam stale rozszerzać ofertę i wprowadzać nowości. Dzięki temu odpowiadamy na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z porad naszych ekspertów, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. Przekonało się o tym wielu wymagających klientów, którzy postawili na usługę szamba Garwolin. Dołącz do nich i zaufaj prawdziwym profesjonalistom.

Jak wybrać zbiornik o odpowiedniej pojemności?

Przy wyborze zbiornika na ścieki ważne jest uwzględnienie kilku kluczowych kryteriów. Jednym z nich jest pojemność i musi być dostosowana do liczby domowników oraz ilości ścieków generowanych przez gospodarstwo domowe. W tym miejscu warto zaznaczyć, że przeciętne zużycie wody przez jedną osobę wynosi 150-200 litrów dziennie.

Aby określić potrzebną pojemność zbiornika na ścieki, najlepiej wyliczyć średnie zużycie wody w gospodarstwie domowym. Dla przykładu weźmy pod uwagę 4-osobową rodzinę oraz wywóz ścieków raz na 2 tygodnie. Pomnóż 175 litrów (średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni. Uzyskasz wynik 9800 litrów. Na tym jednak nie koniec. Pamiętaj jednak, że liczy się  pojemność użytkowa zbiornika. Ta dotyczy przestrzeni pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Mamy szeroki wybór zbiorników o różnych pojemnościach. Nasz zespół ekspertów jest gotowy pomóc w wyborze i zapewnia indywidualne podejście. Dodatkowo oferujemy usługę transportu oraz profesjonalnego montażu zbiornika na posesji. Skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb.

Szamba Garwolin – budowa zbiornika na ścieki

Kolejnym istotnym czynnikiem jest budowa zbiornika. Jak wybrać idealnie dopasowaną opcję? Proponujemy szamba jedno- i dwukomorowe. Większość naszych klientów wybiera ten pierwszy wariant. Natomiast drugi może się sprawdzić, jeśli masz możliwość legalnego doprowadzenia części wody do gleby przez tzw. drenaż.

Konstrukcja zbiornika dwukomorowego pozwala oddzielić tzw. grube ścieki od płynnych  dzięki zainstalowanej przegrodzie przepływowej. Ta zazwyczaj znajduje się w 2/3 lub połowie długości zbiornika. Ponadto charakteryzuje się obecnością dwóch kominów rewizyjnych, więc na pewno znajdziesz idealną opcję dla siebie.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego gospodarstwa domowego. Nasze usługi cieszą się nieustającym zainteresowaniem wśród mieszkańców Garwolina i okolic. Jeśli zawsze stawiasz na sprawdzone rozwiązania, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Napisz do nas