Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Sandomierz

Szamba betonowe Sandomierz

Chcesz wybrać idealnie dopasowane szambo na własne podwórko? Zapoznaj się z asortymentem naszych rozwiązań. Dzięki temu z powodzeniem sięgniesz po opcję, która spełni Twoje oczekiwania. Rzuć okiem na kilka sprawdzonych wskazówek, a na pewno dokonasz udanej inwestycji.

Dysponujemy własną linią produkcyjną, a nad przebiegiem prac czuwają prawdziwi profesjonaliści. Ich szczegółowa wiedza sprawiła, że nasze konstrukcje charakteryzują się pierwszorzędną jakością i sprawdzają się na różnych posesjach. Jeżeli zależy Ci na sprawdzonych rozwiązaniach, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Zanim dokonasz inwestycji, zwróć uwagę na dostępne modele i porównaj je pod kątem specyfikacji technicznej. Jeżeli nie wiesz, która konstrukcja sprawdzi się najlepiej, napisz lub zadzwoń do naszych ekspertów. Nic więc dziwnego, że usługa Szamba Sandomierz cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

 

Jak wybrać zbiornik o odpowiedniej pojemności?

Do najważniejszych kryteriów zakupu należy pojemność szamba. Jak wybrać idealnie dopasowaną konstrukcję? Pamiętaj, że najczęściej ilość ścieków w 95% sięga zużyciu wody. Przyjmij również, że jedna osoba zużywa od 150 do 200 litrów wody w ciągu dnia. Dzięki tym danym z łatwością dokonasz podstawowych obliczeń.

Wybierzmy zbiornik np. dla czteroosobowej rodziny, gdzie raz na 2 tygodnie odprowadzane są nieczystości. Teraz wystarczy pomnożyć 175 litrów (średnie zużycie na mieszkańca) x 4 domowników x 14 dni. Otrzymasz wynik 9,8 m3. Zwróć uwagę, że bardzo istotną kwestią jest pojemność użytkowa, która dotyczy przestrzeni pod miejscem, gdzie wprowadza się rurę kanalizacyjną.

Chociaż wybór szamba może nie być łatwy, wcale nie musisz być ekspertem. Nasi specjaliści udzielą Ci niezbędnych wskazówek, zapewniając fachowe doradztwo przy zakupie W dodatku bezpiecznie dostarczymy szambo na Twoją posesję i zamontujemy je. Gwarantujemy najwyższy standard usług, o czym przekonało się już wielu zadowolonych klientów. To najlepsza rekomendacja.

 

Szamba Sandomierz – budowa zbiorników na nieczystości

Ofertę wzbogaciliśmy w jednokomorowe oraz dwukomorowe szamba. Jak wybrać tę idealną opcję? Pamiętaj, że standardem jest konstrukcja z jedną komorą, która bardzo dobrze sprawdzi się na wielu posesjach. Natomiast zakup dwukomorowego zbiornika pozwoli legalnie odprowadzić część wody do gleby poprzez system drenażu.

Szamba dwukomorowe mają przegrodę przelewową. Ten element pozwala na oddzielenie ścieków grubych od płynnych. Zazwyczaj ta część montowana jest w połowie lub 2/3 długości zbiornika. W dodatku tego typu szamba charakteryzują się dwoma kominami rewizyjnymi, co znacznie ułatwia dostęp.

Jeśli zastanawiasz się, który zbiornik znajdzie zastosowanie na Twojej posesji, możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów. Dzięki temu udana inwestycja będzie na wyciągnięcie ręki. Wielokrotnie instalowaliśmy już szamba w Sandomierzu oraz okolicznych miejscowościach. Dołącz do zadowolonych inwestorów i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

Napisz do nas