Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Lipsko

Szamba betonowe Lipsko

Wybór właściwego zbiornika na ścieki pozwoli Ci cieszyć się komfortem na własnej posesji. Nasza oferta obejmuje bardzo wiele rozwiązań, dzięki czemu na pewno znajdziesz propozycję, która wpisze się w zakres Twoich oczekiwań. Poznaj szczegóły, a udany zakup będzie w zasięgu ręki.

Przede wszystkim oferujemy solidnie wykonane i szczelne szamba betonowe. Szeroka wiedza naszych ekspertów oraz własna linia produkcyjna pozwalają nam dopasować zbiorniki do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Nic więc dziwnego, że zaufało nam tak wiele osób.

Ponadto gwarantujemy fachowe doradztwo i zawsze proponujemy klientom sprawdzone konstrukcje. Przekonało się o tym wiele osób, które wybrały usługę szamba Lipsko. Pozytywne opinie zadowolonych inwestorów to najlepsza rekomendacja.

Jak wybrać zbiornik na ścieki o odpowiedniej pojemności?

Przed zakupem szamba rzuć okiem na parametry techniczne. Do najważniejszych kryteriów należy pojemność zbiornika. Jest to wielkość, która powinna być dopasowana do liczby domowników oraz ilości ścieków, jakie są wytwarzane przez gospodarstwo domowe. Dla ułatwiania obliczeń możesz uwzględnić, że ilość ta sięga ok. 95% zużycia wody. Natomiast jedna osoba wykorzystuje 150-200 litrów wody dziennie.

Takie informacje pozwolą Ci obliczyć zapotrzebowanie dla czteroosobowej rodziny przy wywozie szamba raz na 2 tygodnie. Pomnóż średnie zużycie – 175 litrów x 4 osoby x 14 dni = 9800 litrów. Jednak zwróć uwagę, że możesz wykorzystać wyłącznie pojemność czynną szamba. Ta dotyczy przestrzeni zlokalizowanej pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Nasz asortyment obejmuje zbiorniki o różnej pojemności, więc bez trudu dokonasz udanego wyboru. W dodatku oferujemy transport szamba na posesję oraz fachowy montaż przez naszych specjalistów. Jeżeli chcesz mieć pewność, że konstrukcja sprawdzi się przez długie lata, koniecznie skorzystaj z tej opcji. Wybierz wygodę i ciesz się spokojem na co dzień.

Szamba Lipsko – jak zbudowane są zbiorniki na ścieki?

Kolejnym istotnym kryterium jest budowa zbiornika na ścieki. W naszej ofercie znajdziesz jedno- oraz dwukomorowe konstrukcje. Jak wybrać najlepiej dopasowane rozwiązanie? Na wielu posesjach standard stanowi ta pierwsza opcja. Jednak dwukomorowy wariant znajdzie zastosowanie, jeśli istnieje możliwość doprowadzenia części wody do gleby za pomocą systemu drenażu.

W dodatku szambo dwukomorowe charakteryzuje się przegrodą przelewową. Jak sama nazwa mówi, ów element oddziela ścieki płynne od tzw. ścieków grubych. Zazwyczaj jest montowany w połowie lub 2/3 długości zbiornika. W dodatku takie szamba mają dwa kominy rewizyjne, co bardzo ułatwia dostęp.

Każdy z klientów może liczyć na szeroki wybór i pomoc specjalistów. Nasze zbiorniki wielokrotnie instalowaliśmy już w Lipsku oraz okolicznych miejscowościach. Jeżeli więc zależy Ci na profesjonalnych rozwiązaniach, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie. Skontaktuj się z ekspertami, którzy na pewno dopasują ofertę do indywidualnych oczekiwań.

Napisz do nas