Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Opatów

Szamba betonowe Opatów

Chcesz wybrać szambo idealnie dopasowane do własnych potrzeb? Jesteś w dobrym miejscu. Przygotowaliśmy ofertę, w której na pewno znajdziesz model na swoją posesję. Poznaj szczegółowe informacje i sprawdź, dlaczego warto zaufać profesjonalistom.

Nasza oferta obejmuje tylko najwyższej jakości zbiorniki betonowe. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną, a nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa bardzo doświadczony zespół. Nasi eksperci opanowali szczegółową wiedzę techniczną, dzięki czemu możemy zaproponować klientom najlepsze rozwiązania na rynku.

Przed dokonaniem inwestycji dokładnie zapoznaj się z ofertą i rzuć okiem na specyfikację techniczną interesujących Cię modeli. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo ze strony naszych specjalistów. Dzięki temu wybór będzie znacznie łatwiejszy. Usługa szamba Opatów cieszy się bardzo dużą popularnością wśród wymagających klientów, co stanowi najlepszą rekomendację.

 

Jak określić pojemność zbiornika?

Istnieje kilka ważnych parametrów, na które musisz zwrócić szczególną uwagę. Jednym z nich jest pojemność zbiornika. Pamiętaj, że ilość ścieków z reguły stanowi ok. 95% zużytej wody. Natomiast jeden mieszkaniec zazwyczaj zużywa ok. 150-200 litrów wody w ciągu dnia. Na podstawie tych informacji łatwo wykonasz obliczenia.

Dla przykładu weźmy pod uwagę czteroosobowe gospodarstwo domowe, przy wywozie szamba z posesji raz na 2 tygodnie. Wystarczy, że pomnożysz 175 (średnie zużycie na jedną osobę) x 4 domowników x 14 dni. Otrzymasz wynik 9,8 m3. Zwróć uwagę, że bardzo istotnym aspektem jest również pojemność użytkowa. Dotyczy ona przestrzeni, która znajduje się pod miejscem wprowadzania rury.

Wybór szamba może nie być łatwy, dlatego proponujemy wsparcie specjalistów. Ponadto gwarantujemy bezpieczny transport zbiornika na posesję oraz montaż. Jeżeli zależy Ci na wygodzie oraz usługach najwyższej jakości, ta propozycja będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

 

Szamba Opatów – budowa zbiorników na ścieki

W naszym asortymencie znajdziesz jednokomorowe oraz dwukomorowe konstrukcje. Jak wybrać najlepszą? Otóż standardem jest pierwsza opcja, która znajdzie zastosowanie na bardzo wielu posesjach. Natomiast na wybór szamba dwukomorowego decydują się osoby, które legalnie odprowadzają część wody do gleby za pomocą systemu drenażu.

Dwukomorowa konstrukcja jest wyposażona w przegrodę przelewową, która zatrzymuje ścieki grube w komorze pierwszej i sprawia, że płynne nieczystości trafiają do tej drugiej. Element ten montuje się w 2/3 bądź połowie długości zbiornika. Ponadto dwukomorowe szambo ma dwa kominy rewizyjne, co gwarantuje bardzo łatwy dostęp.

Jeżeli zastanawiasz się, jak wybrać idealne szambo, koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami. Dzięki temu bez problemu dokonasz udanej inwestycji. Wszystko to sprawia, że nasze usługi są bardzo chętnie wybierane zarówno w Opatowie, jak i okolicznych miejscowościach. Dołącz do wielu zadowolonych klientów i zaufaj doświadczonym profesjonalistom.

Napisz do nas