Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Warszawa

Szamba betonowe Warszawa

Nawet wielkie miasta nie mają maksymalnie rozbudowanej sieci kanalizacyjnej, która pozwoliłaby na podpięcie wszystkich mieszkańców i rezygnację z korzystania ze zbiorników bezodpływowych. Dlatego też firmy takie jak Tomex, mają nadal pełne ręce roboty.

Jeśli interesują Cię szamba Warszawa, koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Sprzedajemy rewelacyjny zbiorniki bezodpływowe, które spełnią Twoje oczekiwania. Tworzymy je z betonu oraz stali, dzięki czemu świetnie sprawdzają się do gromadzenia ścieków płynnych i stałych. Nasze wyroby to połączenie funkcjonalności, wytrwałej pracy oraz wysokiej jakości komponentów. Szamba Tomex znane są z wysokiej odporności na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne. Nigdzie nie znajdziesz lepszych, solidniejszych i trwalszych zbiorników na ścieki!

Jedna czy dwie komory? Dla każdego coś dobrego!

Duża różnorodność zbiorników to atut naszej firmy. Oferujemy zbiorniki bezodpływowe jednokomorowe i dwukomorowe. Wśród szamb z jedną komorą, znajdziesz takie pojemności, jak 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Dedykowane są domkom letniskowym oraz małym i średnim domom jednorodzinnym. Zbiorniki z dwoma komorami występują w pojemnościach: 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Te z kolei dedykowane są większym domom jednorodzinnym, a także domom wielorodzinnym. Atutem zbiornika z dwoma komorami jest fakt, że nie trzeba go za często opróżniać.

Jak powstają nasze zbiorniki? Wykorzystujemy specjalne formy, w które wpuszczamy zbrojenie, a następnie beton wysokiej klasy B25. W ten sposób dno, jak i ściany szamba są połączone trwale. Nie ma między nimi żadnych łączeń, które mogłyby wpływać na obniżenie szczelności zbiornika. Po wyschnięciu wyjmujemy szambo z formy i smarujemy z zewnątrz specjalistyczną masą, która chroni przed wilgocią. Na wierzch przyklejamy pokrywę oraz komin. Wykorzystujemy do tego klej odporny na negatywne działanie wody i mrozu.

Szamba od firmy Tomex nie mają sobie równych!

Szamba betonowe Warszawa to wysokiej jakości wyrób firmy Tomex. Tak wysoka jakość jest możliwa do uzyskania dzięki innowacyjnym technologiom, jakie nieustannie wprowadzamy. Dodatkowo szkolimy swoich pracowników, aby wiedzieli, jak najlepiej wykonywać swoje czynności. Stosujemy się do obowiązujących norm, a także poddajemy nasze wyroby atestom. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę oraz osoby, które znają się na swoim fachu. Dzięki temu nasza oferta nieustannie się powiększa, podobnie jak rośnie jakość naszych wyrobów.

Szamba sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Jeśli klient ma szczególne życzenia, może do nas zadzwonić, a my weźmiemy je pod uwagę. Zamawiając u nas szambo, możesz liczyć na transport na miejsce wraz z rozładunkiem. Traktujemy naszych klientów poważnie i chcemy, aby byli zadowoleni z zamówień, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby cały proces przebiegł maksymalnie profesjonalnie.

Napisz do nas