Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Wieruszów

Szamba betonowe Wieruszów

Właściwy wybór zbiornika na ścieki pozwoli Ci zadbać o komfort wszystkich domowników. Dlatego wprowadziliśmy do oferty rozwiązania, które świetnie sprawdzą się na Twojej posesji. Szeroka oferta obejmuje szamba o różnych właściwościach, więc z powodzeniem znajdziesz idealną propozycję.

Proponujemy wysokiej jakości konstrukcje betonowe. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów oraz szczegółowa wiedza technologiczna pozwoliły nam zadbać o potrzeby wszystkich klientów. Ponadto mamy własną linię produkcyjną, co sprawia, że możemy zadbać o każdy, nawet najmniejszy detal.

Przed dokonaniem zakupu musisz zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Dokładna analiza parametrów technicznych sprawi, że na pewno inwestycja będzie udana. Zapoznaj się z ofertą i sprawdź, jak wiele możemy Ci zaproponować. Jeśli chcesz sięgnąć po funkcjonalny zbiornik na długie lata, nasza propozycja będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Jak wybrać szambo o odpowiedniej pojemności?

Jednym z najważniejszych kryteriów przy wyborze zbiornika jest jego pojemność. Zwróć uwagę, aby dopasować ten parametr do ilości ścieków wytwarzanych w gospodarstwie domowym. Zazwyczaj wartość ta stanowi ok. 95% zużywanej wody. Natomiast średnie zużycie dla jednej osoby wynosi od 150 do 200 litrów.

Przy wywozie ścieków raz na 2 tygodnie z czteroosobowego gospodarstwa, można określić prosty wzór: 175 litrów (uśrednione zużycie) x 4 osoby x 14 dni. Otrzymamy wynik 9800 litrów. Pamiętaj jednak, aby zwrócić uwagę na pojemność czynną (użytkową). Chodzi tu o przestrzeń, która znajduje się pod miejscem usytuowania rury kanalizacyjnej.

Szeroki asortyment obejmuje bardzo wiele zbiorników, więc na pewno dokonasz udanego wyboru. Ponadto możesz liczyć na transport szamba oraz jego fachowy montaż. Wszystko to sprawia, że tak wielu klientów skorzystało z naszej oferty. To świetna propozycja dla wymagających. Wystarczy, że skontaktujesz się ze specjalistami i złożysz zamówienie.

Szamba Wieruszów – konstrukcja zbiorników na ścieki

Zanim dokonasz inwestycji, zwróć uwagę również na budowę zbiorników. W naszej ofercie znajdziesz zarówno jedno-, jak i dwukomorowe konstrukcje. Pierwszy wariant jest najczęściej wybierany przez klientów. Natomiast druga opcja sprawdzi się, jeżeli możesz legalnie doprowadzić część wody do gleby przy pomocy drenażu.

Pamiętaj, że konstrukcja dwukomorowa ma przegrodę przelewową, która zatrzymuje ścieki grube w komorze pierwszej. Z kolei ścieki płynne trafiają do drugiej komory. Przegroda znajduje się w połowie lub 2/3 długości zbiornika. Warto dodać, że takie szambo ma dwa kominy rewizyjne, co umożliwia prosty dostęp.

Jeżeli szukasz rozwiązania idealnie dopasowanego do własnych preferencji, w naszej ofercie na pewno znajdziesz idealną propozycję dla siebie. Ponadto zawsze możesz liczyć na cenne porady ze strony naszych specjalistów. Zadzwoń do nas, a na pewno uzyskasz fachowe doradztwo. Przekonało się o tym wielu zadowolonych klientów, którzy nam zaufali. Teraz możesz do nich dołączyć.

Napisz do nas