Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie

Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie

Zbiorniki bezopływowe, potocznie nazywane szambami, to doskonałej jakości produkty, które idealnie nadają się do gromadzenia ścieków płynnych oraz stałych. Doświadczenie pokazuje, że nie każdy mieszkaniec miast lub wsi ma dostęp do sieci kanalizacyjnej. Jest to sytuacja, w której zbiorniki bezodpływowe stanowią konieczność. Jeśli tylko istnieje wolne miejsce na działce, warto zamontować szambo bezodpływowe, o ile mieści się w przepisach.

Bezodpływowe zbiorniki betonowe konstruowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną firmę Tomex. Są to bardzo solidne i najtrwalsze szamba, jakie znajdziesz na rynku. Możemy pochwalić się ich wysoką jakością oraz staranną produkcją. Sprawdzają się głównie w przypadku domów jednorodzinnych, domków letniskowych czy domów wielorodzinnych. Można do nich zbierać zarówno ścieki, jak i deszczówkę, by później wykorzystać ją do podlewania roślin. Nie zwlekaj już dłużej, jeśli nie wiesz, czego użyć do odprowadzenia ścieków ze swojego domu, koniecznie zwróć uwagę na szamba Wysokie Mazowieckie!

Trwałe i solidne zbiorniki jedno- lub dwukomorowe

Firma Tomex może pochwalić się rozbudowaną ofertą, która nieustannie się powiększa, zachwyca i zadziwia zainteresowane osoby. Co dokładnie można zamówić? Przede wszystkim firma Tomex oferuje solidne zbiorniki na nieczystości jednokomorowe o pojemności 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 i 12 m3. Są one dedykowane głównie dla domów jednorodzinnych czy dla domków letniskowych. W przypadku większych zabudowań warto zwrócić uwagę na zbiorniki z dwoma komorami o pojemności 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3.

Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie to trwałe i jakościowe produkty godne uwagi. Wykonane są na bardzo wysokim poziomie, znacznie lepszym niż u konkurencji. Do tworzenia zbiorników wykorzystujemy specjalne formy, w których jednocześnie zalewamy dno oraz ściany zbiornika. To niweluje problem, który pojawia się w zbiornikach łączonych — zła izolacja i możliwość przeciekania. Całość produkowana jest z betonu wysokiej klasy B25 oraz stali zbrojeniowej. Po wyschnięciu wykorzystujemy specjalną masę uszczelniającą do pokrycia ścian zewnętrznych. Na wierzch kleimy pokrywę wraz z kominem. Wykorzystujemy do tego mrozoodporny i wodoodporny klej.

Niezastąpione zbiorniki dla każdego — produkty marki Tomex!

Chcesz zamówić najlepsze, najbardziej solidne i niezawodne zbiorniki? Koniecznie zgłoś się do nas! Firma Tomex oferuje betonowe wyroby powstające z użyciem innowacyjnej technologii. Regularne szkolenia dla pracowników również przynoszą fantastyczne efekty. Gwarantujemy, że nasze szamba produkowane są w zgodzie z obowiązującymi normami. Posiadają liczne atesty, które są swego rodzaju zapewnieniem dla klienta.

Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, interesujemy się tym, czego od nas oczekują klienci, aby wyjść im naprzeciw. Zamówione u nasz szamba zawozimy na miejsce, wykorzystując specjalistyczny sprzęt oraz rozładowujemy. Dzięki temu klient nie musi sam fatygować się do nas i szukać odpowiedniego transportu.

Napisz do nas