Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Żuromin

Szamba betonowe Żuromin

Jak pokazuje doświadczenie, szamba betonowe przydają się stosunkowo często. Nic więc  dziwnego, że na rynku prosperują tak znane i solidne firmy, jak Tomex. W ofercie tego wyjątkowego zakładu można znaleźć liczne zbiorniki betonowe bezodpływowe, ale też piwnice ogrodowe oraz wiele innych jakościowych produktów.

Szamba betonowe Żuromin sprawdzą się z pewnością tam, gdzie inwestorzy nie mogą liczyć na podłączenie do sieci kanalizacyjnej. Jest to rozwiązanie najbardziej atrakcyjne, najszybsze, a przy okazji skuteczne i ekologiczne. Nie zawsze bowiem da się wybudować dom w zasięgu sieci, a z kolei rozbudowa sieci zwykle chwilę trwa.

Zbiorniki od firmy Tomex sprawdzają się rewelacyjnie jako miejsce na gromadzenie deszczówki, którą później wykorzystuje się do podlewania roślin czy trawników. Zastosowań może być wiele, niezależnie od konkretnej decyzji, tylko zbiorniki Tomex sprawdzą się doskonale!

Rozbudowana oferta Tomex — szerokie grono zbiorników na nieczystości na wyciągnięcie ręki!

Sprawdzając stronę zakładu produkcyjnego Tomex, można zostać mile zaskoczonym. Bogata oferta nie kończy się na szambach. Marka oferuje również piwnice ogrodowe i zbiorniki na deszczówkę. Wśród szamb też jest spory wybór — możesz postawić na jednokomorowe, jeśli masz stosunkowo niewielki dom lub chcesz wyposażyć domek letniskowy w szambo na ścieki. Dostępne są w pojemnościach 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Dla większych zabudowań zalecane są szamba dwukomorowe – 8 m3, 10 m3 i 12 m3.

Do produkcji wykorzystujemy najlepszej jakości beton B25 oraz stal żebrowaną do stworzenia zbrojenia. Dzięki stali szambo jest trwalsze i solidniejsze. Całość zalewamy w specjalnej formie, która niweluje problem łączeń. Pozwala to uzyskać szczelność na linii dno-ściany. Z zewnątrz szambo smarowane jest specjalistyczną masą, która jeszcze bardziej podnosi poziom szczelności. Nie ma więc obaw, że szambo zacznie przeciekać bądź woda zacznie się wkradać do jego wnętrza. Na wierzch kładziemy pokrywę wraz z kominem. Mocowanie odbywa się przy użyciu kleju odpornego na mróz i wodę. Szamba Żuromin to rewelacyjna opcja dla wymagających klientów.

Zbiorniki dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców — zamów już dzisiaj!

Zamówienie u nas szamba betonowego to rewelacyjna decyzja. Każdy klient, z którym dotychczas współpracowaliśmy, był zadowolony z naszych usług i oferowanych udogodnień. Przede wszystkim chcemy podkreślić, że nasze szamba produkowane są w zgodzie z wszelkimi normami. Posiadają atesty, które rozwieją ewentualne wątpliwości. Stawiamy na najnowsze technologie oraz wykwalifikowaną kadrę. Nieustannie doszkalamy swoich pracowników, aby wciąż podnosili poziom naszych wyrobów.

Kup solidne szambo już dzisiaj i zdecyduj się na skorzystanie właśnie z naszych wyrobów. Są jakościowe i stosunkowo tanie. Nic więc dziwnego, że nasza firma to prawdziwy lider na rynku, który słucha swoich klientów i bierze ich oczekiwania na poważnie!

Napisz do nas