Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Kozienice

Szamba betonowe Kozienice

Szukasz zbiornika na ścieki, który sprosta Twoim oczekiwaniom? W naszej ofercie znajdziesz wiele rozwiązań, dzięki czemu z powodzeniem sięgniesz po szambo, jakie idealnie sprawdzi się na Twojej posesji. Poznaj kilka sprawdzonych porad i zapomnij o wszelkich kompromisach.

Nasz asortyment obejmuje wyłącznie najwyższej jakości konstrukcje, które powstają dzięki własnej linii produkcyjnej. Nad tym procesem czuwa bardzo doświadczony zespół. Wiedza technologiczna ekspertów pozwala poszerzać ofertę o rozwiązania, które doskonale wpisują się w zakres oczekiwań klientów.

Zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo przy wyborze zbiorników na ścieki. Przekonało się o tym wiele osób, które zdecydowały się na usługę szamba Kozienice. Dołącz do nich i ciesz się komfortem we własnym gospodarstwie domowym. Teraz udana inwestycja będzie na wyciągnięcie ręki.

Jak wybrać pojemność zbiornika

Zanim wybierzesz zbiornik na ścieki, musisz przeanalizować kilka ważnych parametrów. Podstawowe kryterium stanowi pojemność zbiornika. Jest to wielkość, która powinna być dopasowana do ilości ścieków, jakie generuje gospodarstwo domowe. Wartość ta zazwyczaj stanowi ok. 95% zużycia wody. Według szacunków jedna osoba zużywa od 150 do 200 litrów wody dziennie.

Dzięki tym informacjom możesz łatwo obliczyć ilość wytwarzanych ścieków w gospodarstwie czteroosobowym i przy wywozie szamba raz na 2 tygodnie. Wystarczy, że pomnożysz 175 litrów (zakładane średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni, a otrzymasz wynik 9800 litrów. Jednak pamiętaj, że masz do dyspozycji wyłącznie pojemność czynną (użytkową) szamba.

W naszym asortymencie znajdziesz szamba o różnej pojemności, dzięki czemu sięgniesz po idealnie dopasowane rozwiązanie. W dodatku gwarantujemy transport zbiornika na posesję oraz jego profesjonalny montaż. Nic więc dziwnego, że nasze usługi cieszą się tak dużą popularnością. Jeśli zawsze wybierasz sprawdzone rozwiązania, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Szamba Kozienice – konstrukcja zbiornika

Bardzo istotną kwestię stanowi konstrukcja zbiornika na ścieki. W ofercie znajdziesz jednokomorowe oraz dwukomorowe szamba. Które rozwiązanie okaże się lepsze? Zazwyczaj klienci sięgają po jednokomorowe zbiorniki. Jednak te dwukomorowe znajdą zastosowanie, jeśli istnieje opcja legalnego odprowadzenia części wody do gleby poprzez tzw. system drenażu.

Ponadto dwukomorowa konstrukcja ma przegrodę przelewową, która jest instalowana w połowie lub 2/3 długości zbiornika. Element ten oddziela płynne ścieki od tzw. ścieków grubych. Ponadto szambo charakteryzuje się dwoma kominami rewizyjnymi, co pozwala na bardzo prosty dostęp.

Niezależnie od tego, na jakie rozwiązanie się zdecydujesz, zawsze możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób i proponujemy idealnie dopasowane rozwiązania. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy udzielą Ci niezbędnych informacji. Teraz na pewno dokonasz udanej inwestycji.

Napisz do nas