Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Opoczno

Szamba betonowe Opoczno

Odpowiedni wybór szamba ma bardzo ważne znaczenie dla komfortu mieszkańców. W naszym asortymencie znajdziesz wiele zbiorników o różnej specyfikacji technicznej. Dzięki temu na pewno wybierzesz rozwiązania idealnie dopasowane do osobistych oczekiwań. Teraz udana inwestycja będzie na wyciągnięcie ręki.

Oferta obejmuje betonowe zbiorniki pierwszorzędnej jakości. Wszystko za sprawą wiedzy technologicznej oraz własnej linii produkcyjnej. To sprawia, że możemy zaproponować klientom sprawdzone szamba, które cieszą się uznaniem wśród wielu inwestorów.

Zanim dokonasz zakupu, rzuć okiem na specyfikację techniczną i upewnij się, który zbiornik sprawdzi się najlepiej. Ponadto zapoznaj się z naszymi wskazówkami. Wówczas z powodzeniem wybierzesz rozwiązanie, które sprawdzi się przez wiele lat.

Jak wybrać szambo o odpowiedniej pojemności?

Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na parametry techniczne szamba. Do najważniejszych elementów należy pojemność zbiornika, która powinna być dopasowana do liczby domowników. Aby dokonać dobrego wyboru, należy oszacować ilość wytwarzanych ścieków. Ta zazwyczaj sięga ok. 95% zużywanej wody. Według średnich obliczeń jedna osoba zużywa ok. 150-200 litrów w ciągu dnia. Zatem na potrzeby przykładu podamy wartość 175 l.

Ponadto wykonamy obliczenie dla czteroosobowej rodziny przy założeniu, że ścieki wywożone są raz na 2 tygodnie. Wystarczy pomnożyć: 175 l x 4 osoby x 14 dni, aby otrzymać wynik 9800 litrów. Dzięki temu wiesz, jaki zbiornik będzie najlepszym wyborem dla danej posesji. Musisz jednak pamiętać, że wykorzystasz jedynie jego czynną część (użytkową). Jest to przestrzeń pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Wystarczy, że złożysz zamówienie, aby dokonać udanego zakupu. Ponadto gwarantujemy transport szamba i jego fachowy montaż. Wszystko to sprawia, że tak wiele osób skorzystało z naszej oferty. To świetna opcja dla wymagających klientów, którzy zawsze stawiają na trafione inwestycje Wybierz sprawdzone rozwiązania i zapomnij o wszelkich kompromisach.

Szamba Opoczno – zbiorniki jedno- i dwukomorowe

W naszej ofercie znajdziesz zarówno jednokomorowe, jak i dwukomorowe szamba. Jak dokonać udanego wyboru? Najczęściej idealnym rozwiązaniem będzie jednokomorowa konstrukcja. Natomiast ta druga opcja sprawdzi się, gdy istnieje możliwość legalnego odprowadzenia wody do gleby poprzez drenaż.

Pamiętaj, że szambo dwukomorowe charakteryzuje się przegrodą, która zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i sprawia, że ścieki płynne przedostają się do drugiej. Ponadto konstrukcja ta znajduje się w połowie bądź 2/3 długości zbiornika. Takie szambo ma również kominy rewizyjne, co umożliwia łatwy dostęp.

Nasi eksperci zapewniają fachowe wsparcie przy wyborze zbiornika. Wystarczy, że skontaktujesz się z nimi, aby bez trudu sięgnąć po idealnie dopasowane rozwiązanie. Dzięki temu wybierzesz konstrukcję, która wpisze się w zakres Twoich potrzeb. Jeśli zawsze wybierasz sprawdzone usługi, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Napisz do nas