Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Grodzisk Mazowiecki

Szamba betonowe Grodzisk Mazowiecki

Wybór zbiornika na ścieki nie należy do najtrudniejszych, choć musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych szczegółów. W naszej ofercie znajdziesz szamba różnego rodzaju, więc z pewnością sięgniesz po rozwiązanie dopasowane do osobistych potrzeb. Poznaj szczegółowe informacje.

Przede wszystkim oferujemy zbiorniki betonowe bardzo wysokiej jakości. Doświadczony zespół oraz własna linia produkcyjna pozwalają nam stale poszerzać ofertę o trwałe i szczelne szamba. Wszystko to sprawia, że na nasze usługi zdecydowało się wielu wymagających klientów.

Szczególną popularnością cieszy się usługa szamba Grodzisk Mazowiecki. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalne wsparcie i pomoc w wyborze najlepszych propozycji. Jeśli cenisz sprawdzone rozwiązania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Wybierz szambo o właściwej pojemności

Zanim zdecydujesz się na zakup zbiornika, musisz zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych czynników. Przede wszystkim zastanów się nad pojemnością. Jej wartość powinna być dopasowana do ilości ścieków, która jest generowana przez gospodarstwo domowe. Warto pamiętać, że zazwyczaj odpowiada 95% zużycia wody. To z kolei sięga od 150 do 200 litrów dziennie na jednego mieszkańca.

Przy wykorzystaniu tych danych można obliczyć ilość ścieków w czteroosobowym gospodarstwie domowym. Ponadto weźmiemy pod uwagę wywóz szamba raz na dwa tygodnie. Teraz wystarczy pomnożyć 175 litrów (średnie zużycie) x 4 domowników x 14 dni. Uzyskany wynik do 9800 litrów. Pamiętaj jednak, że musisz wziąć pod uwagę pojemność użytkową zbiornika na ścieki. Wielkość ta związana jest z przestrzenią, która znajduje się pod miejscem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Nasz szeroki asortyment obejmuje zbiorniki o różnej pojemności, więc z powodzeniem znajdziesz propozycję, która wpisze się w zakres Twoich oczekiwań. W dodatku oferujemy bezpieczny transport szamba prosto na Twoją posesję oraz jego profesjonalny montaż przez doświadczonych fachowców. Postaw na sprawdzone rozwiązanie.

Szamba Grodzisk Mazowiecki – budowa zbiornika

Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem jest konstrukcja zbiornika na ścieki. Dziś możesz z łatwością kupić jednokomorowy oraz dwukomorowy zbiornik. Która opcja sprawdzi się najlepiej? Otóż największą popularnością cieszy się ten pierwszy wariant. Jednak drugi sprawdzi się znakomicie, jeżeli będzie możliwość legalnego odprowadzania części wody do gleby za pomocą systemu drenażu.

Dwukomorowy zbiornik ma przegrodę przelewową, a ta zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i sprawia, że płynne nieczystości przedostają się do drugiej. Konstrukcja montowana jest w połowie lub 2/3 długości szamba. Ponadto zbiornik ma dwa kominy rewizyjne, co umożliwia prosty dostęp.

Zawsze gwarantujemy specjalistyczne doradztwo przy wyborze zbiorników. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi ekspertami, a udzielimy niezbędnych porad. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i proponujemy idealnie dopasowane rozwiązania. Zadzwoń lub napisz do nas, a na pewno dokonasz udanej inwestycji.

Napisz do nas