Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Stryków

Szamba betonowe Stryków

Wybór solidnie wykonanego i szczelnego szamba to gwarancja komfortu w gospodarstwie domowym. W szerokiej ofercie uwzględniliśmy wiele propozycji, dzięki czemu z łatwością znajdziesz rozwiązanie, które świetnie wpisze się w zakres Twoich oczekiwań.

Przede wszystkim proponujemy najwyższej jakości betonowe konstrukcje. Ponadto współpracujemy z ekspertami o wieloletnim doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy technologicznej. Kolejną zaletą jest własna linia produkcyjna. Wszystko to sprawia, że możemy zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb wymagających klientów.

Zanim dokonasz inwestycji, dobrze zapoznaj się z naszym asortymentem i sprawdź, która konstrukcja najlepiej wpisze się w zakres Twoich potrzeb. Pamiętaj, że nasi eksperci udzielą Ci niezbędnych wskazówek, co znacznie ułatwi wybór. Przekonało się o tym wielu klientów, którzy zdecydowali się na usługę szamba Stryków. Teraz możesz do nich dołączyć.

Jak wybrać zbiornik o odpowiedniej pojemności?

Pojemność szamba to jeden z kluczowych parametrów, na który musisz zwrócić uwagę przed zakupem. Ta powinna być dopasowana do ilości ścieków generowanych przez gospodarstwo domowe. W szerokiej ofercie z powodzeniem znajdziesz szambo idealne na Twoją posesję. Jak dokonać wyboru?

Zwróć uwagę, że zazwyczaj ilość ścieków sięga ok. 95% zużycia wody. Według szacunkowych wyliczeń jedna osoba zużywa ok. 150-200 litrów wody dziennie. Aby wyliczyć optymalną pojemność, należy wziąć pod uwagę kilka informacji. W podanym przykładzie uwzględniliśmy wywóz ścieków raz na 14 dni dla czteroosobowej rodziny.

Pomnóż 175 litrów (średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni. Otrzymasz wynik 9800 m3. Musisz również wziąć pod uwagę, że masz do dyspozycji jedynie pojemność użytkową (tzw. czynną) szamba. Ta związana jest z przestrzenią pod miejscem, w którym umieszcza się rurę kanalizacyjną.

Prowadzimy nie tylko sprzedaż zbiorników. Zapewniamy również ich bezpieczny transport oraz fachowy montaż na posesji. Z tej propozycji skorzystało już wielu klientów, którym szczególnie zależy na wygodzie.

Szamba Stryków – jak zbudowane są zbiorniki?

Kolejnym istotnym kryterium jest budowa zbiornika na ścieki. W naszej ofercie zamówisz jedno- i dwukomorowe konstrukcje. Najczęściej ta pierwsza opcja będzie strzałem w dziesiątkę. Jednak dwukomorowe szambo znajdzie zastosowanie przy możliwości legalnego doprowadzania części wody do gleby przez system drenażu.

Szamba dwukomorowe wyróżniają się przegrodą przelewową. Jest to element, który zatrzymuje tzw. grube ścieki w pierwszej komorze i umożliwia przedostawanie się płynnych do drugiej części. Ponadto takie zbiorniki są wyposażone w dwa kominy rewizyjne, dzięki czemu dostęp jest ułatwiony.

Przed dokonaniem zakupu skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy na pewno pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Instalowaliśmy już wiele zbiorników w Strykowie i okolicznych miejscowościach, a klienci docenili profesjonalizm oraz nowoczesne rozwiązania. Wybierz sprawdzoną i polecaną ofertę.

Napisz do nas