Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Złoczew

Szamba betonowe Złoczew

Zależy Ci na wyborze szamba, które idealnie sprawdzi się na Twojej posesji? To łatwiejsze niż może się wydawać. W naszej ofercie z łatwością znajdziesz konstrukcję, która wpisze się w zakres Twoich potrzeb. Poznaj kilka cennych wskazówek, a udana inwestycja będzie na wyciągnięcie ręki.

Szeroki asortyment obejmuje wyłącznie najwyższej jakości betonowe konstrukcje, które powstają dzięki własnej linii produkcyjnej. Ponadto doświadczenie i szeroka wiedza naszych ekspertów pozwalają opracować rozwiązania perfekcyjnie dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Nic więc dziwnego, że usługa szamba Złoczew cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Zanim dokonasz wyboru, dobrze zapoznaj się z naszym asortymentem i sprawdź, który zbiornik wpisze się w zakres Twoich potrzeb. Ponadto zawsze możesz liczyć na pomoc ze strony naszych specjalistów, którzy udzielą Ci cennych wskazówek zakupowych.

Jak wybrać właściwą pojemność zbiornika?

Pojemność zbiornika to jeden z kluczowych parametrów technicznych. Ta wartość powinna być dopasowana do ilości ścieków generowanych w gospodarstwie domowym oraz liczby domowników. Najczęściej ilość ścieków sięga 95% zużycia wody. Natomiast jedna osoba wykorzystuje od 150 do 200 litrów wody dziennie. To oczywiście szacunkowe dane.

Poniższe obliczenia dotyczą 4-osobowej rodziny i wywozu szamba raz na 2 tygodnie. Wystarczy, że pomnożysz 175 litrów (średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni, a uzyskasz wynik 9800 m3. Pamiętaj jednak, że możesz wykorzystać wyłącznie pojemność użytkową zbiornika. Oznacza to, że przestrzeń na ścieki znajduje się pod miejscem wprowadzenia rury.

Nasz asortyment jest bardzo bogaty i zróżnicowany. Dzięki temu na pewno znajdziesz zbiornik o optymalnej pojemności. Ponadto zapewniamy transport szamba na posesję i jego specjalistyczny montaż. To doskonała propozycja dla osób, które cenią wygodę i zawsze stawiają na usługi profesjonalistów.

Szamba Złoczew – budowa zbiornika

Przed zakupem szamba musisz zwrócić uwagę na konstrukcję zbiornika. Nasz asortyment obejmuje szamba jedno- i dwukomorowe. Która opcja sprawdzi się lepiej? Najczęściej klienci sięgają po to pierwsze rozwiązanie. Jednak drugi wariant jest zalecany, dla osób, które mają możliwość legalnie doprowadzić część wody do gleby za pomocą tzw. drenażu.

Zwróć uwagę, że dwukomorowe szambo ma inną konstrukcję. Chodzi tu o komorę przelewową, która pozwala na zatrzymywanie ścieków grubych w pierwszej komorze oraz łatwą wędrówkę nieczystości płynnych do komory drugiej. Ponadto takie szambo ma dwa kominy rewizyjne, co znacznie ułatwia dostęp.

Przed dokonaniem inwestycji skontaktuj się z naszymi specjalistami i porozmawiaj o swoich oczekiwaniach. Dzięki temu uzyskasz wiele praktycznych wskazówek. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście i proponujemy klientom rozwiązania perfekcyjnie dostosowane do ich potrzeb. Przekonało się o tym wiele osób w Złoczewie oraz okolicznych miejscowościach. Zadzwoń lub napisz do nas i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Napisz do nas