Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Końskie

Szamba betonowe Końskie

Właściwy wybór szamba pozwoli Ci cieszyć się komfortem i spokojem na własnej posesji. Nasza oferta obejmuje przeróżne modele, dzięki czemu z łatwością znajdziesz idealną opcję. Poznaj szczegółowe informacje i sprawdź, jak dokonać udanej inwestycji.

Przygotowaliśmy ofertę, która obejmuje wyłącznie najwyższej jakości zbiorniki betonowe. Doświadczenie naszego zespołu oraz własna linia produkcyjna to atuty, dzięki którym możemy opracować rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Wszystko to sprawia, że szamba cieszą się bardzo wysokim zainteresowaniem.

Zanim dokonasz inwestycji, dokładnie zapoznaj się z asortymentem i porównaj specyfikację techniczną interesujących Cię modeli. Przy czym nie musisz być ekspetem, aby wybrać idealne szambo. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi specjalistami, którzy udzielą Ci wielu praktycznych porad. Wszystko to sprawia, że usługa szamba Końskie cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

 

Określ odpowiednią pojemność szamba

Do najważniejszych parametrów, na które musisz zwrócić uwagę należy pojemność szamba. Przed dokonaniem wyboru zwróć uwagę, że ilość ścieków stanowi zazwyczaj ok. 95% zużytej wody. Ponadto jeden mieszkaniec najczęściej zużywa ok. 150 – 200 litrów wody. Dzięki tym informacjom jesteś w stanie określić przybliżoną pojemność zbiornika.

Weź pod uwagę np. rodzinę czteroosobową. W  gospodarstwie domowym szambo wywozi się raz na 2 tygodnie. Teraz wystarczy pomnożyć 175 (średnie zużycie na jedną osobę) x 4 domowników x 14 dni. Otrzymany wynik wynosi 9,8 m3. Pamiętaj jednak, że bardzo istotnym aspektem jest pojemność użytkowa. Ta dotyczy przestrzeni, która znajduje się pod miejscem wprowadzenia rury.

Wybór szamba może nie być łatwy. Pamiętaj jednak o wsparciu naszych ekspertów. Dzięki temu znacznie łatwiej podejmiesz decyzję. W dodatku zapewniamy transport na posesję, a także fachowy montaż zbiorników. Jeśli cenisz wygodę, a jednocześnie chcesz mieć pewność najlepiej wykonanej usługi, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

 

Szamba Końskie – konstrukcja zbiorników na ścieki

Nasz asortyment obejmuje szamba jednokomorowe i dwukomorowe. Jak wybrać najlepsze rozwiązanie? Standardem jest ta pierwsza opcja, która sprawdza się u wielu inwestorów. Natomiast na wybór dwukomorowego szamba decydują się klienci, którzy mogą legalnie odprowadzić część wody do gleby przez system drenażu.

Pamiętaj, że dwukomorowa konstrukcja jest wyposażona w przegrodę przelewową, która zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i sprawia, że nieczystości przedostają się do tej drugiej. Ten element montowany jest w połowie długości konstrukcji lub 2/3. W dodatku dwukomorowy zbiornik charakteryzuje się dwoma kominami rewizyjnymi, więc dostęp jest bardzo prosty.

Nadal zastanawiasz się, jak wybrać idealny zbiornik? Skontaktuj się ze specjalistami, a z łatwością dokonasz udanego wyboru. O skuteczności naszych działań przekonało się już wielu zadowolonych klientów, a to najlepsza rekomendacja. Wybierz sprawdzone rozwiązanie!

Napisz do nas