Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Pajęczno

Szamba betonowe Pajęczno

Właściwy wybór zbiornika na ścieki ma bardzo duże znaczenie dla komfortu domowników. Zanim dokonasz inwestycji, zwróć uwagę na kilka aspektów technicznych. Nasz asortyment obejmuje szamba o różnych właściwościach, dzięki czemu na pewno sięgniesz po odpowiednie rozwiązanie. Poznaj szczegółowe informacje.

Nasi eksperci do perfekcji opanowali wiedzę technologiczną, a w codziennej pracy wykorzystują wieloletnie doświadczenie. Ponadto mamy własną linię produkcyjną, co pozwala przygotować zbiorniki idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Nic więc dziwnego, że szamba cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Przed dokonaniem wyboru, zastanów się, jakie szambo sprawdzi się najlepiej na Twojej posesji. Bogata oferta obejmuje wiele wariantów, dzięki czemu z łatwością wybierzesz opcję, która wpisze się w zakres Twoich preferencji.

Jak wybrać pojemność szamba?

Pojemność szamba to bardzo istotny parametr, który musisz wziąć pod uwagę przy zakupie. Wartość ta zależy od ilości wytwarzanych ścieków przez gospodarstwo domowe. Aby znaleźć najlepsze rozwiązanie, wystarczy skorzystać z prostego rachunku. Według szacunków jeden domownik zużywa ok. 150-200 litrów wody dziennie. Teraz wystarczy pomnożyć kilka liczb, aby uzyskać przybliżoną ilość ścieków.

Weźmy pod uwagę rodzinę czteroosobową i zużycie 175 litrów na jednego mieszkańca. W tym przykładzie wywóz ścieków odbywa się raz na 2 tygodnie. Pomnóż 175 l x 4 osoby x 14 dni. Otrzymasz wynik 9800 litrów. Pamiętaj, że możesz wykorzystać wyłącznie przestrzeń pod miejscem instalacji rury kanalizacyjnej. Zatem kluczowym parametrem jest pojemność użytkowa bądź czynna szamba.

Asortyment naszej firmy obejmuje zarówno sprzedaż zbiorników, jak i ich transport i fachowy montaż. Wystarczy, że skontaktujesz się ze specjalistami i złożysz zamówienie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wymagających klientów, którym szczególnie zależy na profesjonalnym wsparciu.

Szamba Pajęczno – zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe

Nasza oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Wprowadziliśmy zarówno jednokomorowe, jak i dwukomorowe zbiorniki. Jak dokonać udanego wyboru? Najczęściej klienci decydują się na wybór tego pierwszego rozwiązania. Z kolei konstrukcja dwukomorowa stanowi odpowiedni wybór, jeśli jest możliwość legalnego odprowadzania wody do gleby przez drenaż.

Szamba różnią się budową. Konstrukcja dwukomorowa ma przegrodę przelewową, która zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i pozwala na przepływ ścieków płynnych do komory drugiej. Taką konstrukcję możesz zamontować w połowie zbiornika lub w ⅔ jego  długości. Ponadto szamba mają dwa kominy rewizyjne.

Jeśli nie wiesz, który zbiornik sprawdzi się najlepiej, skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. Specjaliści udzielą Ci wielu cennych porad, więc na pewno sięgniesz po idealną opcję. Wielokrotnie instalowaliśmy już szamba w Pajęcznie i okolicach. Teraz możesz dołączyć do zadowolonych klientów, którzy nam zaufali. Postaw na sprawdzone rozwiązanie i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

Napisz do nas