Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Białobrzegi

Szamba betonowe Białobrzegi

Jeśli szukasz wysokiej jakości zbiornika na ścieki, nasza oferta jest idealna dla Ciebie. Mamy szeroki wybór opcji, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie Twojego systemu kanalizacyjnego i pozwolą zachować komfort w gospodarstwie domowym. Poznaj kilka wskazówek i wybierz odpowiednie rozwiązanie.

Oferujemy szeroki wybór szamb betonowych o najwyższej jakości. Dzięki zaawansowanej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów jesteśmy w stanie zaproponować niezawodne i trwałe konstrukcje, które cieszą się nieustannym uznaniem klientów. To również zasługa własnej linii produkcyjnej.

Zanim dokonasz zakupu, zastanów się, jakie szambo będzie dla Ciebie najlepsze. Zwróć uwagę na ważne cechy, aby zapewnić sobie funkcjonalne, a zarazem trwałe rozwiązanie na lata. Nic więc dziwnego, że usługę Szamba Białobrzegi wybrało już tak wiele osób.

Wybierz zbiornik o właściwej pojemności

Podczas wyboru zbiornika na ścieki należy uwzględnić kilka ważnych kryteriów. Najważniejszym z nich jest pojemność. Ta musi być dostosowana do liczby osób w domu oraz ilości wytwarzanych ścieków, co zazwyczaj stanowi 95% zużycia wody. Natomiast średnie zużycie wody przez jedną osobę wynosi od 150 aż do 200 litrów dziennie.

Aby obliczyć pojemność potrzebną dla czteroosobowej rodziny przy wywozie szamba raz na dwa tygodnie, pomnóż następujące wartości: 175 litrów (średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni = 9800 litrów. Uwzględnij jednak, że możesz korzystać tylko z pojemności użytkowej (czynnej) zbiornika. Chodzi tu o przestrzeń pod miejscem montowania rury kanalizacyjnej.

Do naszej oferty wprowadziliśmy zbiorniki o różnej pojemności, dzięki czemu bez trudu znajdziesz idealnie dopasowane rozwiązanie. Ponadto oferujemy usługę transportu oraz montażu szamba. To bardzo wygodne rozwiązanie, o czym przekonało się już wielu wymagających klientów. Wszystko to sprawia, że obok tej propozycji nie sposób przejść obojętnie.

Szamba Białobrzegi – budowa zbiornika

Nasza firma oferuje zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe. Które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się na Twojej posesji? Zazwyczaj klienci decydują się na tę pierwszą opcję. Natomiast dwukomorowa konstrukcja będzie doskonałą propozycją, jeżeli istnieje możliwość legalnego odprowadzenia części wody do gleby ze zbiornika przez system drenażu.

Zbiornik dwukomorowy jest skonstruowany w taki sposób, aby oddzielić grube ścieki od płynnych. To zasługa przegrody przepływowej, która instalowana jest zazwyczaj w połowie lub 2/3 długości szamba. Ponadto charakteryzuje się dwoma komorami rewizyjnymi, co bardzo ułatwia dostęp.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w dokonaniu wyboru, nasi specjaliści są zawsze gotowi do pomocy. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta i proponujemy najlepsze rozwiązania na rynku. Potwierdzają to opinie wielu klientów w Białobrzegach i okolicznych miejscowościach. Jeżeli chcesz cieszyć się wygodą na własnej posesji, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie. Zaufaj naszym ekspertom i zapomnij o wszelkich kompromisach.

Napisz do nas