Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Warta

Szamba betonowe Warta

Szczelne i solidnie wykonane szambo to gwarancja komfortu dla wszystkich domowników. Nasza oferta obejmuje bardzo wiele rozwiązań, dzięki czemu z łatwością sięgniesz po propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb. Sprawdź, na jakie parametry należy zwrócić szczególną uwagę, a na pewno inwestycja będzie udana.

W asortymencie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości zbiorniki betonowe. To zasługa wieloletniego doświadczenia naszych specjalistów oraz ich szerokiej wiedzy technologicznej. Kolejną ważną zaletą jest własna linia produkcyjna. Te atuty sprawiają, że na usługę szamba Warta zdecydowało się wielu klientów.

Niezależnie od tego, jaki zbiornik wybierasz, zawsze możesz liczyć na fachowe wskazówki ze strony naszych ekspertów. Dzięki temu bez trudu dokonasz rozsądnego zakupu. Wybierz polecane rozwiązania i ciesz się komfortem na co dzień.

Jak wybrać szambo o odpowiednio dopasowanej pojemności?

Do najważniejszych aspektów należy pojemność szamba. Jest to parametr, który  trzeba dopasować do ilości ścieków, jakie generowane są przez dane gospodarstwo domowe. Warto pamiętać, że ilość ta w ok. 95% odpowiada zużyciu wody. Natomiast szacunkowe zużycie na jedną osobę sięga 150-200 litrów dziennie.

Teraz możesz obliczyć, ile ścieków wytwarzanych jest w gospodarstwie np. czteroosobowym i przy wywozie szamba raz na 2 tygodnie. Wystarczy, że pomnożysz 175 litrów x 4 domowników x 14 dni. Wówczas otrzymasz wynik 9800 m3. Jednak na tym nie koniec. Musisz pamiętać, że możliwa do wykorzystania jest wyłącznie przestrzeń, która znajduje się pod miejscem montowania rury kanalizacyjnej. Zatem mówimy o pojemności użytkowej bądź czynnej.

Nasz asortyment obejmuje szamba o różnej pojemności. Ponadto zapewniamy transport zbiornika na posesję, a także montaż przez doświadczonych fachowców. To propozycja dla wymagających klientów, którzy cenią wygodę i zawsze sięgają po polecane opcje.

Szamba Warta – konstrukcja zbiorników na ścieki

Bardzo ważne znaczenie przy wyborze zbiornika na ścieki ma jego budowa. W naszej ofercie znajdziesz jednokomorowe oraz dwukomorowe konstrukcje. Jak dokonać udanego wyboru? Przede wszystkim najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest ten pierwszy wariant, który sprawdza się na wielu posesjach. Natomiast wybór dwukomorowego szamba będzie bardzo dobrą opcją, jeśli możesz legalnie doprowadzić wodę do gleby (przez system drenażowy).

Zwróć uwagę, że dwukomorowy zbiornik charakteryzuje się inną budową. Jest on wyposażony w przegrodę przelewową, która zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze oraz pozwala na transport nieczystości płynnych do drugiej. Warto dodać, że takie szamba mają dwa kominy rewizyjne, więc dostęp do nich nie sprawia problemów.

Przed zakupem zbiornika na ścieki warto skontaktować się z naszymi ekspertami, którzy udzielą niezbędnych wskazówek i pomogą sięgnąć po najlepszą opcję na Twoją posesję. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób i gwarantujemy najwyższą jakość usług. Dołącz do wielu klientów, którzy nam zaufali.

Napisz do nas