Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Zambrów

Szamba betonowe Zambrów

W dobie wszechobecnej kanalizacji sporo osób wychodzi z założenia, że zbiorniki bezodpływowe poszły dawno w odstawkę. Jednak rzeczywistość jest całkiem inna. Choć miasta, a także większość wsi to miejsca, w których istnieje dobrze rozbudowana sieć kanalizacyjna, nie każdy może cieszyć się dostępem do niej. Nie da się od razu zbudować sieci dla całej miejscowości z uwzględnieniem każdego mieszkańca, oraz tych przyszłych. Dlatego też zbiorniki bezodpływowe, nazywane inaczej szambami, nadal są popularne i często wybierane przez zainteresowanych inwestorów. Nic więc dziwnego, że firma Tomex nadal cieszy się tak ogromną popularnością.

Szamba to zbiorniki na nieczystości ciekłe i stałe. Jest to doskonały wybór dla inwestorów, którzy nie chcą czekać z przeprowadzką, aż doprowadzone zostanie przyłącze kanalizacyjne. Nie miałoby to żadnego sensu. Szamba betonowe Zambrów wykonane są z solidnych i trwałych materiałów, a wszystko to w zgodzie z obowiązującymi obecnie normami. Są funkcjonalne i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. W naszym asortymencie znajdziesz zbiorniki bezodpływowe na ścieki w różnych pojemnościach.

Jedno- i dwukomorowe szamba dla naszych klientów

Firma Tomex posiada rozbudowaną ofertę szamb jednokomorowych i dwukomorowych. Są to solidne i trwałe zbiorniki na nieczystości. Szamba Zambrów występują w pojemności: 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Zbiorniki te produkujemy z ogromną starannością, posiłkując się zdobytą wiedzą oraz innowacyjną technologią. Jesteśmy firmą doświadczoną, dlatego też nasze wyroby, w tym szamba, uznawane są za jedne z najlepszych na rynku.

Do produkcji zbiorników betonowych wykorzystujemy specjalne formy. Dzięki nim uzyskujemy jednolite dno połączone ściśle ze ścianami. Nie ma wtedy obawy, że zbiornik będzie nieszczelny. Do wykonania zbiornika wykorzystujemy beton wysokiej klasy B25 oraz zbrojenie. Nasze szamba są ekologiczne i nie szkodą środowisku. Po wyschnięciu i wyciągnięciu gotowego zbiornika uszczelniamy go z zewnątrz specjalną masą, która jeszcze bardziej dba o szczelność. Na wierzch kleimy pokrywę wraz z kominem. Wykorzystujemy do tego celu specjalny mrozoodporny i wodoodporny klej.

Najwyższej jakości szamba — sprawdź koniecznie i ciesz się długim użytkowaniem!

Szamba betonowe to najsolidniejszy, najwyższej jakości wyrób, który jest naszą dumą! Jako firma Tomex, skupiamy się na tym, aby zapewnić klientom jakość oraz zadowolenie. Nasze rewelacyjne produkty są tego świetnym przykładem. Jest to efekt wykorzystywanych przez nas technologii, jak i wiedzy, którą nieustannie zdobywają nasi pracownicy. Stosujemy się ściśle do obowiązujących norm, a przy okazji poddajemy nasze wyroby specjalnym atestom.

Szamba dedykujemy przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Jeśli ktoś ma nieco inne wymagania dotyczące zbiornika, chętnie wysłuchujemy i możemy podjąć się produkcji na zamówienie według ścisłych wytycznych. Dowozimy szamba na miejsce oraz rozładowujemy je, zapewniając minimum uszczerbku na produkcie.

Napisz do nas