Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Suwałki

Szamba betonowe Suwałki

Bezodpływowe zbiorniki na ścieki, zwane inaczej szambami, to niezwykle popularne produkty, które nadal cieszą się sporym zainteresowaniem. Choć wiele wsi i miast decyduje się na solidną rozbudowę sieci kanalizacyjnych, nie każdy ma do niej dostęp. Aby móc spokojnie budować dom i w nim zamieszkać, należy wykorzystać inne rozwiązanie. Szambo na ścieki to bardzo dobra opcja. Korzystają z nich nie tylko inwestorzy prywatni, ale również deweloperzy, przedsiębiorcy i wiele innych osób. Sprawdzają się w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, domkach letniskowych czy w zakładach pracy.

Produkcją doskonałej jakości zbiorników zajmuje się firma Tomex. Skupia się na wytwarzaniu solidnych szamb z połączenia betony klasy B25 oraz stali zbrojeniowej. Bezodpływowe zbiorniki wykorzystywane są często jako miejsce zbierania deszczówki, którą następnie można podlać kwiaty, trawnik czy uprawne rośliny. Szamba betonowe Suwałki posiadają liczne pojemności, a dzięki doradztwu firmy Tomex z pewnością znajdziesz coś dla swoich potrzeb!

Jednokomorowe i dwukomorowe zbiorniki szyte na miarę

Nie da się ukryć, że oferta firmy Tomex jest szeroko rozbudowana i bardzo atrakcyjna. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy i zapoznać się z fantastycznym asortymentem. Od piwnic ogrodowych, po zbiorniki betonowe na ścieki. Tomex produkuje zbiorniki z jedną komorą, jak i z dwiema. Dostępne pojemności to 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Zbiorniki jednokomorowe polecane są domom jednorodzinnym, wielorodzinnym czy domkom letniskowym. Jeśli chcesz czuć się pewniej, koniecznie wybierz zbiorniki dwukomorowe, które produkujemy w pojemnościach 8 m3, 10 m3 czy 12 m3.

Szamba Suwałki wykonujemy z zaangażowaniem oraz niezwykłą starannością. Stosujemy do tego specjalne formy, które pozwalają zalać dno i ściany jednocześnie. Nie tworzy się wtedy niebezpieczne łączenie, które mogłoby przeciekać bądź wpływać na trwałość zbiornika. Całość zalewana jest betonem klasy B25. W ten sposób otrzymujemy solidne i trwałe zbiorniki, które następnie zabezpieczamy specjalną masą uszczelniającą. Szamba wykańczamy pokrywą wraz z kominem lub kominami (zależy od tego, ile komór posiada zbiornik). Wykorzystujemy do tego mrozo- i wodoodporny klej.  Nasze szamba są maksymalnie funkcjonalne i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy chemiczne.

Trwała konstrukcja i fachowa obsługa — tylko w Tomex!

Każdy nasz pracownik przechodzi specjalne szkolenie, zanim rozpocznie u nas pracę. Do tworzenia szamb wykorzystujemy innowacyjne technologie oraz komponenty najwyższej jakości. Dzięki temu nasi klienci są zadowoleni z naszych produktów i wracają po więcej oraz chętnie nas polecają. Stosujemy się do obowiązujących w kraju i UE przepisów, nasze szamba posiadają liczne atesty. Staramy się z każdym miesiącem, aby być lepszymi od konkurencji.

Jeśli szukasz sprawdzonego, solidnego szamba — właśnie je znalazłeś. Wystarczy, że zamówisz u nas odpowiadającą Ci pojemność, a my dostarczymy Ci zbiornik pod wskazany adres i gwarantujemy rozładunek na miejscu.

Napisz do nas