Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Otwock

Szamba betonowe Otwock

Chcesz wybrać idealnie dopasowany zbiornik na ścieki? To łatwiejsze niż może się wydawać. Wystarczy, że zajrzysz do naszej oferty, w której z powodzeniem znajdziesz szambo na Twoją posesję. Poznaj kilka ważnych szczegółów, a dokonasz udanej inwestycji.

Szeroki asortyment obejmuje wyłącznie najwyższej jakości zbiorniki betonowe. Wszystko dzięki staraniom doświadczonych ekspertów, którzy każdego dnia wykorzystują szczegółową wiedzę technologiczną. Natomiast własna linia produkcyjna pozwala nam wprowadzać rozwiązania znakomicie dopasowane do potrzeb wymagających klientów.

Atuty te sprawiają, że usługa szamba Otwock cieszy się niesłabnącą popularnością. Jeżeli chcesz cieszyć się funkcjonalnością zbiornika przez wiele lat, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie. Zaufaj doświadczonym specjalistom i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Wybierz zbiornik o odpowiedniej pojemności

Zanim sięgniesz po zbiornik na nieczystości, zwróć uwagę na pojemność. Jest to wartość, którą należy dopasować do ilości ścieków, jakie powstają w gospodarstwie domowym. Warto dodać, że odpowiada ona w 95% zużyciu wody. Z kolej jeden domownik wykorzystuje średnio 150-200 litrów wody w ciągu dnia. Poniższy przykład pokazuje, jak wykonać proste obliczenie dla czteroosobowej rodziny oraz wywozie szamba raz na dwa tygodnie.

Pomnóż 175 litrów (średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni. Otrzymany wynik wynosi 9800 litrów. Jednak dostępna przestrzeń na ścieki znajduje się pod miejscem, w którym instalowana jest rura kanalizacyjna. Dlatego musisz zwrócić uwagę na pojemność czynną, zwaną również użytkową.

Na szczęście nasza oferta obejmuje zbiorniki o różnej pojemności, więc z powodzeniem znajdziesz model dopasowany do osobistych oczekiwań. Ponadto gwarantujemy bezpieczny transport, a także montaż szamba na posesji. To doskonała propozycja dla wszystkich inwestorów, którzy cenią wygodę i zawsze wybierają sprawdzone opcje.

Szamba Otwock – konstrukcja zbiornika na ścieki

Kolejny ważny parametr jest związany z budową szamba. Otóż nasza oferta obejmuje zbiorniki jednokomorowe oraz dwukomorowe. Jednak która konstrukcja spełni Twoje oczekiwania? Do standardowych i najchętniej wybieranych rozwiązań należy ta pierwsza opcja. Natomiast wariant drugi może być strzałem w dziesiątkę, jeśli możesz legalnie doprowadzić cześć wody do gleby przez system tzw. drenażu.

Pamiętaj, że szambo dwukomorowe ma również dwa rewizyjne kominy, co ułatwia dostęp. Kolejną cechą charakterystyczną jest również przegroda przelewowa. Ten element montuje się w połowie bądź 2/3 długości zbiornika. Jest on odpowiedzialny za oddzielenie tzw. ścieków grubych od płynnych nieczystości.

Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na bardzo urozmaiconą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto proponujemy fachowe doradztwo przy wyborze zbiorników. Z tej usługi skorzystało już wielu mieszkańców Otwocka oraz okolicznych miejscowość. Zaufaj doświadczonym specjalistom i wybieraj spośród najlepszych zbiorników na rynku.

Napisz do nas