Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Łask

Szamba betonowe Łask

Zastanawiasz się, jak wybrać idealnie dopasowane szambo? W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz rozwiązanie, które wpisze się w zakres Twoich potrzeb. Zapoznaj się z asortymentem, a inwestycja na pewno będzie udana.

Oferta obejmuje szamba betonowe bardzo wysokiej jakości. Szeroka wiedza technologiczna i wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam opracować konstrukcje, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną. Wszystko to sprawia, że zaufało nam bardzo wielu klientów.

Zanim dokonasz zakupu, upewnij się, które szambo będzie najlepszym wyborem. Wystarczy, rzucić okiem na kilka parametrów, aby móc cieszyć się funkcjonalnością zbiornika przez wiele lat.

Wybierz szambo o odpowiedniej pojemności

O wyborze zbiornika nigdy nie powinien decydować przypadek, lecz dokładna analiza parametrów technicznych. Bardzo ważnym aspektem jest pojemność szamba i należy ją dopasować do liczby domowników. Przede wszystkim oszacuj liczbę powstających ścieków, które powinny odpowiadać ok. 95% zużywanej wody. Według szacunków jedna osoba zużywa ok. 150-200 litrów dziennie.

Weźmy pod uwagę czteroosobową rodzinę. Przyjmijmy, że średnie zużycie sięga 175 l na jednego domownika, a ścieki wywożone są raz na 2 tygodnie. Teraz wystarczy skorzystać z prostego wzoru: 175 l x 4 osoby x 14 dni = 9800 litrów. Już wiesz, jaka pojemność zbiornika będzie odpowiednia. Pamiętaj, że możesz wykorzystać jedynie część użytkową (czynną) szamba. Chodzi tu o przestrzeń poniżej miejsca wprowadzania rury kanalizacyjnej.

Nasza oferta obejmuje zbiorniki o różnych pojemnościach. Dzięki temu z łatwością znajdziesz rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania. W dodatku oferujemy transport i fachowy montaż szamba. Wystarczy, że złożysz zamówienie, a nasi eksperci zatroszczą się o każdy szczegół. To znakomita propozycja dla wymagających klientów, którym szczególnie zależy na sprawdzonych opcjach.

Szamba Łask – zbiornik jedno- czy dwukomorowy?

W naszej ofercie znajdziesz zbiorniki jednokomorowe, a także dwukomorowe. Wielu klientów zastanawia się, która konstrukcja sprawdzi się najlepiej. Otóż najczęstszym wyborem jest to pierwsze rozwiązanie. Z kolei dwukomorowe szambo będzie bardzo dobrą opcją, jeżeli istnieje możliwość legalnego odprowadzenia wody do gleby poprzez drenaż.

Jak sama nazwa mówi, szambo dwukomorowe charakteryzuje się inną budową. Jest wyposażone w przegrodę przelewową, która zatrzymuje ścieki grube w pierwszej komorze i powoduje, że ścieki płynne trafiają do komory drugiej. Konstrukcja znajduje się w połowie lub  2/3 długości zbiornika. Ponadto szamba te mają dwa kominy rewizyjne, które pozwalają na łatwy dostęp.

Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na specjalistyczną pomoc naszych ekspertów. Wystarczy skontaktować się z nimi, aby uzyskać fachowe wsparcie podczas zakupów. Pomogliśmy już wielu zadowolonym klientom w Łasku i okolicach. Dołącz do nich i przekonaj się, jak wiele możemy Ci zaproponować. Z nami na pewno dokonasz udanego wyboru.

Napisz do nas