Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Ożarów Mazowiecki

Szamba betonowe Ożarów Mazowiecki

Szamba są nadal chętnie wybieranymi zbiornikami do gromadzenia nieczystości płynnych i stałych. Nie w każdej gminie możliwa jest maksymalna rozbudowa sieci kanalizacyjnej, dlatego też sporo osób korzysta z betonowych szamb. Rozwiązanie to nie jest jednak gorsze. Jeden większy wydatek na początku pozwala na zminimalizowanie kosztów później. Warto więc rozważyć taką opcję, jeśli nie ma w pobliżu sieci.

Szamba Ożarów Mazowiecki od firmy Tomex to bardzo dobrej jakości produkty. Tworzymy je z betonu odpowiedniej klasy i stali zbrojeniowej. Są to zbiorniki bezodpływowe, które pozwalają na bezpieczne i ekologiczne gromadzenie ścieków. Wykorzystywane są też często jako zbiorniki na deszczówkę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tym celu je u nas zamówić. Później tę deszczówkę można wykorzystać do podlewania plonów.

Szamba betonowe Ożarów Mazowiecki to połączenie funkcjonalności z najwyższą jakością komponentów oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Nie zwlekaj — zamów idealne szambo dla siebie już dzisiaj!

Szamba z jedną i dwoma komorami — wybór należy do Ciebie!

W asortymencie firmy Tomex nie brakuje trwałych, solidnych, idealnych na każde warunki zbiorników. Oferujemy szamba jednokomorowe o pojemności 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 i 12 m3, a także dwukomorowe – 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Zbiorniki jednokomorowe wystarczą w przypadku domów jednorodzinnych o małej lub średniej powierzchni oraz przy domkach letniskowych. Szamba dwukomorowe to rozwiązanie dla większych zabudowań, np. domów wielorodzinnych. Decydując się na zbiorniki z dwoma komorami, można zaoszczędzić na późniejszym wywożeniu nieczystości.

Firma Tomex produkuje najlepsze zbiorniki na rynku. Wykorzystuje do tego stal zbrojeniową oraz beton wysokiej klasy B25. Całość zalewana jest w specjalnych formach, dzięki czemu dno oraz boki szamba są ze sobą ściśle związane, nie znajdziemy na nich łączeń, które mogłyby okazać się dość problematyczne. Szamba z zewnątrz są smarowane specjalistyczną masą. Na wierzch nakładana jest pokrywa wraz z kominem. Mocowanie przy pomocy kleju odpornego na mróz i wodę jest solidne i trwałe.

Szamba idealne na każdą kieszeń!

Firma Tomex od lat zajmuje się produkcją szamb. Może pochwalić się w tym temacie doświadczeniem oraz sporą wiedzą. Tworzenie szamb wspieramy dzięki pojawiającym się na rynku innowacyjnym metodom. Nie jest dla nas żadnym problemem dostosowanie się do panujących norm. Nasze szamba oceniane są wysoko przez klientów, którzy zdecydowali się je zakupić.

Nasi pracownicy nieustannie się szkolą i sięgają po nową wiedzę, aby wdrażać ją później w procesie produkcji zbiorników bezodpływowych. Sprzedajemy nasze szamba zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Można również przekazać nam swoje indywidualne życzenia, które postaramy się spełnić.

Wraz z zakupem oferujemy transport na miejsce inwestycji. Zbiornik betonowy przewozimy przy pomocy odpowiedniego samochodu z HDS, dzięki czemu wypakowanie szamba jest łatwe i szybkie.

Napisz do nas