Jesteś tutaj:

Szamba betonowa Jawor

Szamba betonowe Jawor

Odpowiedni wybór zbiornika na ścieki pozwala zadbać o komfort użytkowania całego domu. Ze względu na różnorodność potrzeb naszych klientów mamy w ofercie wiele rozwiązań i każdy z pewnością znajdzie takie, która odpowiada jego osobistym potrzebom.

Warto podkreślić naszą współpracę z wysokiej klasy fachowcami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Ich szeroka wiedza pozwala nam tworzyć i dostarczać dla Państwa zbiorniki betonowe najwyższej jakości. Nasza własna linia produkcyjna pozwala tworzyć nam szeroki asortyment, dopasowany do aktualnych potrzeb rynku.

Przed zakupem zbiornika, przeczytaj naszą ofertę i sprawdź jakie rozwiązania dla Ciebie zostały przygotowane. Świadczymy usługi najwyższej jakości, a nasze usługi skierowane są do osób ceniących wygodę i profesjonalizm. Nawiąż z nami współpracę i wybierz szambo na wiele lat.

Pojemność zbiornika

Pojemność szamba jest kluczowym aspektem, który należy wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności. Jak zatem dokonać możliwie najlepszego wyboru? Z pewnością, pojemność musi odpowiadać ilości ścieków, które wytwarza twoje gospodarstwo domowe. Według danych odpowiada to 95 proc. całkowitego zużycia wody. 

Szacuje się, że średnio dzienne zużycie wody na osobę sięga 150-200 litrów. Obliczamy zatem pojemność szamba dla czteroosobowej rodziny, które wywożone jest co dwa tygodnie. Teraz stosujemy prosty wzór: 175 litrów (średnie zużycie) razy 4 członków rodziny razy 14 dni. Wynik wynosi 9800 metrów sześciennych. Należy jednak mieć na uwadze, że dostępna jest tylko pojemność aktywna. Obejmuje ona przestrzeń poniżej poziomu, gdzie umieszczona jest rura kanalizacyjna.

Które rozwiązanie jest najlepsze? Nie trzeba być fachowcem, aby odszukać idealną dla siebie metodę. Nasi specjaliści udzielą fachowych porad, które z pewnością pomogą Ci dokonać możliwie najlepszej inwestycji. Ponadto posiadamy własny transport oraz świadczymy profesjonalne usługi montażowe. To świetna wiadomość dla świadomych komfortu, wymagających klientów.

Budowa zbiorników szamba – Jawor

Bardzo ważnym aspektem przy wyborze zbiornika jest jego budowa. Zwróć uwagę, że w asortymencie znajdziesz szamba jedno i dwukomorowe. Jak dokonać dobrego wyboru? Cóż, pierwsza opcja jest najczęściej stosowane. Jeżeli jednak istnieje możliwość odprowadzenia wody do gruntu poprzez system drenażowy, zastosowany zostanie zbiornik dwukomorowy.

Dodatkowo szamba dwukomorowe posiadają przegrodę przelewową, która pozwala na zatrzymanie ścieków w pierwszej komorze. Z drugiej strony ścieki płynne wpływają do drugiej komory. Przegrody są instalowane w połowie lub w 2/3 długości szamba. Dodatkowo zbiornik ten posiada dwa kominy inspekcyjne dla łatwego dostępu.

Bez względu na to, który zbiornik wybierzesz, możesz liczyć na profesjonalne porady naszych ekspertów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Mamy za sobą wiele instalacji w Jaworze i w okolicy. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do setek zadowolonych klientów.

Napisz do nas