Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Legionowo

Szamba betonowe Legionowo

Wybór zbiornika na ścieki to bardzo ważna decyzja, którą należy podjąć na podstawie kilku ważnych kryteriów. Dlatego wprowadziliśmy do oferty szamba o zróżnicowanych parametrach. Dzięki temu na pewno dokonasz udanego zakupu. Poznaj szczegóły i sięgnij po najlepsze rozwiązanie.

W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości szamba betonowe. Ponadto dysponujemy własną linią produkcyjną, co pozwala dopasować ofertę do wymagań klientów. Współpracujemy tylko z doświadczonymi ekspertami o szczegółowej wiedzy technologicznej.

Kolejnym atutem jest fachowe doradztwo. Podpowiemy, jak wybrać najlepszy zbiornik, który będzie idealnie dopasowany do wymagań gospodarstwa domowego. Przekonało się o tym wiele osób, które wybrały usługę szamba Legionowo. Opinie zadowolonych inwestorów stanowią najlepszą rekomendację.

Pojemność zbiornika – jak dokonać wyboru?

Przy wyborze zbiornika na ścieki musisz zwrócić uwagę na parametry techniczne. Jednym z najważniejszych aspektów jest wybór modelu o odpowiedniej pojemności. Należy więc wziąć pod uwagę ilość ścieków wytwarzanych w gospodarstwie domowym. Zazwyczaj ta wielkość odpowiada w 95% zużyciu wody. Natomiast jedna osoba wykorzystuje ok. 150-200 litrów wody dziennie.

Dzięki powyższym informacjom możesz szybko obliczyć niezbędną pojemność. W tym przykładzie wzięliśmy pod uwagę czteroosobową rodzinę oraz wywóz szamba raz na 2 tygodnie. Pomnóż 175 litrów x 4 osoby x 14 dni. Otrzymasz wynik 9800 litrów, jednak na tym nie koniec. Musisz pamiętać, że masz do wykorzystania jedynie pojemność użytkową zbiornika, inaczej zwaną pojemnością czynną. Ta dotyczy przestrzeni, która znajduje się pod punktem wprowadzania rury kanalizacyjnej.

W naszej ofercie znajdziesz zbiorniki o różnej pojemności, więc z powodzeniem dokonasz udanej inwestycji. Pamiętaj również, że gwarantujemy dostawę szamba na posesję oraz fachową instalację. To kolejne atuty, które sprawiają, że obok naszej oferty nie sposób przejść obojętnie.

Szamba Legionowo – wybierz zbiornik o odpowiedniej budowie

Duże znaczenie ma również wybór konstrukcji zbiornika na ścieki. Otóż w naszej ofercie znajdziesz jedno- oraz dwukomorowe szamba. Które z rozwiązań okaże się strzałem w dziesiątkę? Większość klientów stawia na ten pierwszy wariant i rzeczywiście sprawdza się on znakomicie na wielu posesjach. Jeżeli jednak istnieje opcja legalnego doprowadzenia części wody do gleby przez drenaż, możesz postawić na dwukomorowy zbiornik.

Szambo z dwoma komorami charakteryzuje się obecnością przegrody przelewowej, instalowanej w połowie lub w 2/3 długości zbiornika. Element ten oddziela ścieki grube od płynnych. Ponadto szambo wyposażone jest w dwa kominy rewizyjne.

Nasz zespół na pewno pomoże Ci podczas zakupów. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Ponadto możesz liczyć na szeroki asortyment rozwiązań, więc z powodzeniem sięgniesz po najlepiej dopasowany zbiornik. Dołącz do wielu klientów, którzy nam zaufali i ciesz się komfortem.

Napisz do nas