Jesteś tutaj:

Szamba betonowa Kamienna Góra

Szamba betonowe Kamienna Góra

Dopasowanie szamba do warunków technicznych i indywidualnych potrzeb to podstawa przy zakupie tego rodzaju produktu. Komfort w domu naszych klientów to dla nas najważniejsza sprawa. Od lat z dumą realizujemy ten cel. Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby i preferencje, implementujemy wiele różnych rozwiązań tak, aby każdy mógł znaleźć odpowiednie dla siebie.

Przez wiele lat realizacji różnych projektów nawiązaliśmy i utrzymujemy współpracę z wieloma doświadczonymi ekspertami. Wiedza, doświadczenie i umiejętności stanowią gwarancję wysokiej jakości naszych usług. Kompetencje naszych pracowników były budowane przez wiele lat pracy. Oprócz wykwalifikowanych specjalistów posiadamy także szerokie zaplecze techniczne w tym własną linię produkcyjną. To wszystko sprawia, że zakres oferowanych przez nas usług jest szeroki.

Przed podjęciem decyzji odnośnie zakupu zbiornika na szambo, zalecamy szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele rozwiązań. Jesteśmy gotowi do pracy nawet dla najbardziej wymagających klientów, bo podobnie jak oni cenimy sobie profesjonalizm i wysoką jakość usług. Dbamy o to, aby budowane przez nas zbiorniki betonowe sprawnie funkcjonowały przez wiele lat.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie zbiornika?

Jednym z najważniejszych kwestii przy wyborze zbiornika na ścieki jest jego pojemność. W jaki sposób określić jaka będzie dla nas odpowiednia? Pojemność zbiornika powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb. W każdym gospodarstwie domowym ilość wytwarzanych ścieków może być inna. Szacuje się, że wynosi ona około 95% zużywanej w domu wody.

Średnie zużycie wody na jednego członka gospodarstwa domowego to około 150-200 litrów na jeden dzień. Na przykładzie rodziny składającej się z pięciu osób i założeniu wywożenia ścieków raz na 2 tygodnie przedstawimy szacunkowe wartości odnośnie pojemności użytkowej szamba. Pamiętajmy przy tym, że poza pojemnością, w której znajdują się ścieki istnieją też inne ważne części, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie kanalizacji bezodpływowej. Zakładamy zużycie 180 litrów przez jedną osobę w ciągu dnia. 180 litrów x 14 dni x 5 domowników daje nam 12600 m3 miejsca na szambo.

Szamba betonowe – Kamienna Góra

W naszej pracy codziennie zauważamy indywidualne potrzeby naszych klientów między innymi z Kamiennej Góry i okolic. Zdajemy sobie sprawę, że mieszkańcy nie muszą być ekspertami w zakresie konstrukcji szamba. Nasza firma posiada zespół profesjonalistów, którzy pomogą każdemu wybrać najlepszy dla niego model. Służymy radą i wsparciem na każdym etapie współpracy. Dysponujemy własnym transportem i zapewniamy fachowy montaż u klienta. Gwarantujemy przez to kompleksowość naszych usług.

Budowa zbiorników to kolejny ważny element przy wyborze usługi. Oferujemy zbiorniki jednokomorowe i dwukomorowe. Największa ilość naszych klientów cieszy się dobrym wyborem szamba jednokomorowego. To dobra i sprawdzona opcja. Szambo dwukomorowe jest także wybierane chętnie wybierane przez osoby, u których istnieje możliwość odprowadzania wody do gleby poprzez drenaż. Dwukomorowe zbiorniki posiadają przegrodę przelewową, która pozwala na oddzielenie ścieków grubych od płynnych. W konstrukcji montowane są także dwa kominy rewizyjne, zapewniające prawidłowe działanie i łatwy dostęp do komor.

Z nami możesz liczyć na profesjonalną i fachową pomoc. Zachęcamy do kontaktu i z chęcią odpowiemy na wszelkie pytanie. Posiadamy szerokie doświadczenie w realizacji usług w regionie Kamiennej Góry i okolic. Osoby, które nam zaufały cieszą się wysoką jakością i sprawnością naszego produktu. Zapraszamy do grona tych osób.

Napisz do nas