Jesteś tutaj:

Szamba betonowe Rzgów

Szamba betonowe Rzgów

Inwestycja w szczelne i funkcjonalne szambo przełoży się na komfort w gospodarstwie domowym. Do naszej oferty wprowadziliśmy bardzo wiele rozwiązań, dzięki czemu każdy znajdzie propozycję idealnie dopasowaną do oczekiwań domowników. Poznaj szczegóły, a na pewno dokonasz udanego wyboru.

Proponujemy wyłącznie najwyższej jakości szamba betonowe i korzystamy z własnej linii produkcyjnej. Ponadto nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczeni eksperci o szczegółowej wiedzy technologicznej. Dzięki temu możemy zaproponować konstrukcję, która doskonale sprawdzi się na Twojej posesji.

Zanim dokonasz zakupu, dokładnie przeanalizuj pełny asortyment i upewnij się, jakie szambo będzie najlepszym wyborem. Pamiętaj, że możesz liczyć na rzetelne doradztwo naszych specjalistów. Wszystko to sprawia, że na usługę szamba Rzgów zdecydowało się tak wiele osób.

Pojemność zbiornika na ścieki

Jednym z najważniejszych parametrów wyboru zbiornika jest pojemność. W tym przypadku musisz wziąć pod uwagę ilość generowanych ścieków w gospodarstwie domowym. W szerokiej ofercie znajdziesz zbiorniki o różnych wymiarach. Jak wybrać tę idealną opcję?

Warto pamiętać, że ilość ścieków zazwyczaj sięga ok. 95% zużycia wody. Według szacunkowych danych jedna osoba zużywa nawet 150-200 litrów wody dziennie. Dzięki tym informacjom możesz obliczyć preferowaną pojemność. Dla przykładu uwzględniliśmy czteroosobową rodzinę oraz wywóz ścieków raz na dwa tygodnie.

Mnożymy 175 litrów (średnie zużycie) x 4 osoby x 14 dni = 9800 m3. To jeszcze nie wszystko, gdyż możesz wykorzystać jedynie część użytkową szamba. Jest to przestrzeń, która znajduje się pod miejscem wprowadzenia rury kanalizacyjnej.

W razie wątpliwości związanych z wyborem zbiornika na ścieki skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy udzielą Ci niezbędnych wskazówek. Ponadto zapewniamy transport zbiornika na posesję i jego fachową instalację przy użyciu nowoczesnych technologii. Jeżeli cenisz wygodę, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Szamba Rzgów – budowa zbiorników

Budowa szamba to kolejny istotny parametr, na który musisz zwrócić uwagę. W naszej ofercie znajdziesz jednokomorowe oraz dwukomorowe konstrukcje. Najczęściej klienci sięgają po tę pierwszą opcję. Natomiast dwukomorowy zbiornik będzie świetnym wyborem, jeśli jesteś w stanie legalnie doprowadzić część wody do gleby za pomocą systemu drenażu.

Zwróć uwagę, że szambo dwukomorowe jest wyposażone w przegrodę przelewową. Element ten zatrzymuje grube ścieki w pierwszej komorze i sprawia, że płynne nieczystości przedostają się do drugiej komory. Takie szamba mają dwa kominy rewizyjne, dzięki czemu dostęp jest bardzo prosty.

Zanim dokonasz zakupu, skontaktuj się z naszymi ekspertami i przedstaw swoje oczekiwania. Specjaliści pomogą Ci w wyborze najlepszego zbiornika na Twoją posesję. Niejednokrotnie instalowaliśmy już zbiorniki w Rzgowie oraz w okolicznych miejscowościach. Zadowoleni klienci docenili profesjonalizm, zaangażowanie i nowoczesne rozwiązania. Postaw na sprawdzone i polecane usługi.

Napisz do nas